Wpisy z tagiem: Jaruzelski

czwartek, 31 marca 2011
jedna żydowska banda: Marek Jurek, Nowak z Radia Maryja, Wielomski i Jaruzelski

 
poniedziałek, 10 stycznia 2011    

  • Stefan Kosiewski Adam WIELOMSKI - autor wywiadu- ścieku ze złoczyńcą żydokomunistycznym Wojciechem JARUZELSKIM z KGB przeżywa Schadenfrenude, czyli orgazm onanisty z powodu niemocy dwóch innych żydów podających się za Polaków:


Gdzie dwóch żydów się obmacuje, tam trzeci zębami z niemocy zgrzyta: Marek Jurek + Nowak z Radia Maryja
www.konserwatyzm.pl
Adam WIELOMSKI - robi za monarchistę w Polsce, lecz nie jest uznany przez żadną przytomną głowę  za prawdziwego monarchistę, a formalnego dopuszczenia na dwór nie ma nawet od żadnego kacyka z Afryki, zaś król Cyganów Matejasz Kwiek dał mu bana laską zwaną Chartas-bot  około minuty temu ·

http://sowa.quicksnake.org/communists/Tw-Wolski-Jaruzelski-i-Konserwatysta-Adam-Wielomski

poniedziałek, 10 stycznia 2011
Wielomskiemu, by przestał udawać polskiego narodowcaczy zyd podaje sie za naczelnego, czy za konserwatyzm, a moze chcialby dwie sraki na ogon? Re: Wynocha w waszym spamem !!!
Von SOWA - 10:00 - 2 Autoren - 2 Antworten

----- Original Message -----
From: <naczelny@konserwatyzm.pl>
Sent: Sunday, January 09, 2011 2:22 PM
Subject: Wynocha w waszym spamem !!!


...  Adam " dr. Evil" Wielomski z gejenrałem Jarucwelskim. Wielomski przeprowadził na kolanach wywiad z TW "Wolskim" zatytułowany "Ja też nosiłem mieczyk Chrobrego". Kreując sowieckiego sprzedawczyka i wielokrotnego zdrajcę na "politycznego realistę" oraz "narodowca" przekroczył on już kolejną granicę dobrego smaku. Wielomski pisał wcześniej, że stan wojenny "uratował Polskę przed socjalistyczną rewolucją". Pozytywnie też wyrażał się o masakrze na placu Tienanmen, bronił TW komunistycznej bezpieki, szkalował II RP, atakował IPN i wzywał Polskę do przyjęcia kapitulanckiej postawy wobec Rosji. Bardzo podobne poglądy wyrażał współautor wywiadu z Jaruzelskim - Jan Engelgard, naczelny fanatycznie prorosyjskiego szmatławca "Nowa Myśl Polska". Engelgard miał czelność np. protestować przeciwko publikacji przez IPN atlasu antykomunistycznego podziemia niepodległościowego. Twierdził, że takie publikacje powodują, że część Polaków (np. Helena Wolińska) "będzie się źle czuć". Jednocześnie, cały czas wycierając sobie swoją sowiecką gębę Dmowskim, nazwał mordowanych przez UB żołnierzy NSZ "warchołami" i pisał, żeby nie traktować jednoznacznie źle... Luny Brystygierowej.
Proponuję Panu Wielomskiemu, by przestał udawać polskiego narodowca i przeniósł się do Osetii Płd. Mógłby tam nawet obwołać się królem i przyjąć dumne imię Pafnucy I Zdobywca :)
  http://foxmulder.blox.pl/2009/02/Dwie-parowy.html
| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tagi
mysowa's Videos auf Dailymotion
stat4u Nasza Czeladź