Kategorie: Wszystkie | żydokomuna | Artysta | Biskup | Journalist | Poeta | ZNAKI | ofiary
RSS
środa, 22 grudnia 2010
JAN GRAUBNER ARCIBISKUP OLOMOUCKÝ
Geschrieben von sowa (») heute um 17:28 in der Kategorie Der Bischof,

Sdílet 
olomuniec/arcibiskup-graubner-jan-coa.jpg

Narodil se Kristus, Pán, radujme se! Ten, na kterého čekáme, je mezi námi. Bůh už není pro nikoho z nás daleko, stačí otevřít mu srdce. Přichází jako Spasitel, aby zachránil nás a skrze nás pomohl i mnoha jiným, když se mu dáme k dispozici.

PŘEJI VÁM A VYPROŠUJI OPRAVDOVOU RADOST Z KRISTOVY BLÍZKOSTI I ODVAHU PŘIJMOUT KRISTA A PATŘIT MU, MYSLET A ŽÍT JAKO ON A HLÁSIT SE K NĚMU I NA VEŘEJNOSTI, ABY SE UPEVŇOVALA KŘ ESŤANSKÁ IDENTITA, STATEČNOST A VĚRNOST KRISTOVÝCH PŘÁTEL. K TOMU, ZVLÁŠTĚ DO NOVÉHO ROKU 2011, ZE SRDCE ŽEHNÁ

JAN GRAUBNER ARCIBISKUP OLOMOUCKÝ

Vanoce-2010-prani PDF

Děkujeme za milé přání k Vánocům a do Nového roku.
S přáním požehnaných a milostí Boží naplněných svátků
o.Petr a sestra Rafaela

P. Mgr. Petr Gatnar
sekretář arcibiskupa
Arcibiskupství olomoucké
Wurmova 9
771 01 Olomouc
tel.: +420 587 405 401
http://groups.google.com/group/sowamagazyn/msg/9509f9b335e429d5?hl=de

http://sowa.quicksnake.de/Der-Bischof
a "X-Mas Video Postcard" for you!


Hello KOMUNA,

a friend has created a "X-Mas Video Postcard" for you!

To watch the video click on this link:

http://www.earthtv.com/x-mas-video-postcard?id=3F8CE273-33C8-7F58-2808-0C7507668737&viewer=recipient
 
Best regards,

The earthTV.com team1

X-Mas Video Postcard | SOWA & earthTV

earthtv.com — Kartka dla żydokomuny. 17 min ago

http://sowa.quicksnake.org/communists
sobota, 18 grudnia 2010
Śledztwo w sprawie tajnych więzień CIA w Polsce trwa dopiero od dwóch lat i jest ściśle tajne.
Nasza Czeladź Nasza Czeladź Stefan Kosiewski, Frankfurt nad Menem 14.12.2005: Grzechu cudzego nie bronić!

...w państwie demokratycznym obywatele mają prawo dostępu do informacji publicznej
oraz kontroli poczynań osób, które nimi rządzą. Próby ukrywania haniebnych
działań i czynów - a do takich niewątpliwie należała zamiana skrawka polskiej
ziemi na bazę Guantanamo - są bezprawne i niegodziwe....
http://www.goldenline.pl/forum/192566/postep-
Zobacz więcej
 
wiadomosci.onet.pl
prokuratura ma coraz więcej dowodów na ten temat, między innymi dzięki dziennikarzom i organizacjom praw człowieka. Śledztwo w sprawie tajnych więzień CIA w Polsce trwa od ponad dwóch lat i jest ściśle tajne. kilka sekund temu · ·

Stan David Ligoń Journalist

postęp w rozwoju ludzkości na gruncie prawa żydoamerykańskiego from Dec. 2007

Obrazek


Artykuł 13

Każde Państwo Strona zapewnia, by każda osoba, która twierdzi, że została poddana torturom na terytorium podlegającym jurysdykcji tego Państwa, miała prawo złożenia skargi do właściwych organów oraz do szybkiego i bezstronnego rozpatrzenia przez nie takiej skargi. Podejmowane będą środki dla zapewnienia ochrony skarżącego i świadków przed wszelkimi formami złego traktowania lub zastraszania w związku z jego skargą lub zeznaniami świadków.

Artykuł 14

1. Każde Państwo Strona zapewni w swoim systemie prawnym, aby ofiara tortur miała gwarantowane prawo do zadośćuczynienia oraz sprawiedliwego i adekwatnego odszkodowania, łącznie ze środkami niezbędnymi dla możliwie najpełniejszej rehabilitacji. W razie śmierci ofiary w wyniku stosowania tortur, prawo do odszkodowania przechodzi na osoby, które pozostawały na jej utrzymaniu.

2. Artykuł niniejszy w niczym nie wyłącza prawa ofiary lub innych osób do odszkodowania na mocy przepisów prawa wewnętrznego.

Artykuł 15

Każde Państwo Strona zapewni, aby jakiekolwiek oświadczenie, które, jak ustalono, zostało złożone w wyniku zastosowania tortur, nie zostało wykorzystane w charakterze dowodu w postępowaniu, z wyjątkiem wypadku, gdy jest ono wykorzystywane przeciwko osobie oskarżonej o stosowanie tortur, jako dowód na to, że oświadczenie zostało złożone.

Artykuł 16

1. Każde Państwo Strona zobowiązuje się do zapobiegania na całym terytorium podlegającym jego jurysdykcji stosowania innych aktów okrutnego, nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania, nie określonych w definicji tortur zawartej w artykule 1, gdy akty takie dokonywane są przez funkcjonariusza państwowego lub inną osobę występującą w charakterze urzędowym, na skutek ich polecenia lub za ich wyraźną lub milczącą zgodą. W szczególności zobowiązania zawarte w artykułach 10, 11, 12 i 13 stosowane są z zastąpieniem wzmianki o torturze wzmiankami o innych formach okrutnego, nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania.

KONWENCJA w SPRAWIE ZAKAZU STOSOWANIA TORTUR ORAZ INNEGO OKRUTNEGO, NIELUDZKIEGO LUB PONIŻAJĄCEGO TRAKTOWANIA ALBO KARANIA

przyjęta przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych dnia 10 grudnia 1984 r.

(Dz. U. z dnia 2 grudnia 1989 r.)

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka obchodzony jest corocznie 10 grudnia w rocznicę podpisania przez ONZ Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (1948 r.).
exclusiv.blox.pl/2007/12/postep-w-rozwoju-ludzk...
exclusiv.blox.pl/

Grupa 

  • exclusiv


Grzechu cudzego nie bronic: CIA w Kiejkutach
Von direktion, 22:07

Obrazek


Tu, na Mazurach, w centrum szkoleniowym polskiego wywiadu w Starych Kiejkutach przetrzymywani byli więźniowie podejrzani przez CIA o przynależność do Al Quaidy - poinformował Financial Times Deutschland zapowiadając artykuł, który ukaże się w czwartkowym wydaniu magazynu "Stern". Wysoki rangą oficer polskiego wywiadu ujawnia w nim, że Amerykanie wykorzystywali bazę w Kiejkutach od pięciu, lub sześciu lat. Wielokrotnie żyli tu po kilka miesięcy w roku.

Wewnętrzna, ściśle chroniona strefa o wymiarach 100 na 50 metrów, odgrodzona była drutem kolczastym i wysokim na 3 metry murem od reszty terenu bazy, długiego na trzy i pół a szerokiego na półtora kilometra. Zarówno organizacja praw człowieka Human Rights Watch jak i polskie media wskazywały na tę bazę jako możliwe miejsce tajnego więzienia CIA.

Miejscowość ta odległa jest 20 km od byłego lotniska wojskowego w Szymanach, na którym od 2002 roku wielokrotnie lądowały samoloty na zlecenie CIA.

Polski rząd zamierza, według autorów artykułu, jeszcze w tym tygodniu zakończyć badanie sprawy.

Nie może być wszak inaczej: w państwie demokratycznym obywatele mają prawo dostępu do informacji publicznej oraz kontroli poczynań osób, które nimi rządzą. Próby ukrywania haniebnych działań i czynów - a do takich niewątpliwie należała zamiana skrawka polskiej ziemi na bazę Guantanamo - są bezprawne i niegodziwe. Prawda wcześniej, czy później jak wiadomo wypływa na Mazurach na wierzch, a pod czarnym kapeluszem odsłania się smutek rabina, który jawi się jako zwykły rab boży.

Prezydent USA przyznaje, że wyruszył na wojnę przeciwko Irakowi kierowany fałszywymi doniesieniami tajnych służb, które teraz musi reformować. Niereformowalni politycy w Polsce, obłudni jak komuna, mówią zaś publicznie, że dobrze jest kłamać, bo prawda może ściągnąć na nas większe zło. W naturze Polaków nie leży kłamstwo, dlatego trudno nam zrozumieć taką logikę. Akceptacji dla nagannych zachowań w polityce nie ma i nigdy nie będzie. Polityka nie jest i nie musi być wcale brudna i na usługach zła. Polityka jest służbą publiczną wykonywaną w interesie państwa i na rzecz człowieka. Dla obywateli, których godność wymaga takiego samego szacunku jak własność oraz inne ich dobra.

Stefan Kosiewski, Frankfurt nad Menem 14.12.2005
sowa.mypodcast.com/2005/12/Grzechu_cudzego_nie_...Stan David Ligoń edytował(a) ten post dnia 10.12.07 o godzinie 07:34

| Link | Cytuj

Panorama" twierdzi, że prokuratura ma coraz więcej dowodów na ten temat, między innymi dzięki dziennikarzom
http://www.goldenline.pl/forum/192566/postep-w-rozwoju-ludzkosci-na-gruncie-prawa-zydoamerykanskiego-from-dec-2007-to-dec-1984-dec-1948
| < Grudzień 2010 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Tagi
mysowa's Videos auf Dailymotion
stat4u Nasza Czeladź