czwartek, 11 sierpnia 2016
Smolenskie strzaly PDO374 ZR von Stefan Kosiewski ZECh prowokuja i maszeruja po trupach swoich FO97
radio:

 ...posłowi towarzyszy Marszałek Sejmu i dwóch Wicemarszałków, z których jeden wrócił dopiero co z Białorusi...

I Wstęp

Heraklit z Efezu jest niewątpliwie postacią bezspornie historyczną; wiemy o nim z pewnością, że urodził się pod prawdziwym nazwiskiem Ἡράκλειτος ὁ Ἐφέσιος (Herákleitos ho Ephésios) ok. roku 520 przed narodzeniem Chrystusa, który także jest postacią historyczną, a zmarł w opinii świętości Myśli ok. r. 460 przed naszą erą. Zajmował się głównie wspomnianym myśleniem dlatego też „Słownik Filozofów” pod red. prof. dra hab. Bolesława Andrzejewskiego, uznany po Magdalence za książkę zalecaną przez Ministra Edukacji Narodowej RP do użytku szkolnego i wpisaną do rejestru książek pomocniczych do filozofii, języka polskiego, historii i etyki na poziomie szkoły ponadpodstawowej (nr w zestawie 311/95), nie zawiera konsekwentnie, boć nie przez przypadek z pewnością, hasła: Heraklit. Nie wspomina także bowiem prof. Andrzejewski Polakom i Katolikom ani słowem o istnieniu greckich filozofów przedsokratejskich, łączących z refleksją przyrodoznawczą pytanie o powstania wszechświata, naczelną zasadę, prapczyczynę (gr. arche).

 II Rozwinięcie z Inwokacją

Sokrates miał gadane, niczym dzisiaj w Polsce Antoni Macierewicz; nie pisał książek, nie formułował na piśmie oryginalnych, własnych myśli, nie określał jasno swoich poglądów. Nie stawiał tez, które musiałyby się naturalnie liczyć z pluralistyczną, stąd obligatoryjną krytyką naukową ludzi różnie wszak myślących; mówił dużo i głośno w miejscach publicznych o Prawie, dochodząc przy tym po cichu, sobie tylko znanymi sposobami, do prywatnego bogactwa majątkowego. Patrząc dzisiaj, aktualnie z perspektywy czasu na wątpliwy rozwój ponadczasowej Myśli Politycznej Jarosława Kaczyńskiego i jego kryptosyjonistyczną Praxis (Fundacja Prasowa Solidarności, Spółka Srebrna, Telegraf, popaństwowe nieruchomości warszawskie itd.) można Sokratesa, anachronicznie mówiąc, uznać za naczelnego filozofa partii Prawo i Sprawiedliwość, przypiąć mu (jak powiada Marszałek Trybunału Konstytucyjnego Rzepliński w piśmie z 4 sierpnia 2016 do Marszałka Sejmu Karczewskiego) łatkę niewątpliwego protagonisty całego ruchu, ruchania się, obchodzenia bez pardonu z Narodem Polskim kaczyzmu i kaczystów, żydoskich sekciarzy miesięcznicowych z Krakowskiego Przedmieścia, zajętych w przybranych pozach sztucznych, greckich mędrców, którzy zapominając bezwstydnie o togach zagadują lubieżnie polską młodzież jedynie w celu wodzenia ku Złemu (przekabacając na opak, po faryzejsku, modlitewne wezwanie Pierwszych Chrześcijan: Nie wódź nas na Pokuszenie, sami prowadzą na manowce młodych, pobudzonych erotycznie chłopców, nawet nie hymnem klasycznym do Priapa, poezją falliczną; przypomnijmy fragmentem hymniczną inwokację:

https://gloria.tv/audio/mGJYDAr6KPpsLthZY94xpmrAn


 Witaj o Priapie, święty ojcze rzeczy,
Podbrzusze tysiąc razy ucałujcie,
Członek wieńcami pięknie pachnącymi
Jemu opaszcie, powtarzjąc razem:
Witaj o Priapie, święty ojcze rzeczy

 (w przekładzie Jerzego Ciechanowicza,

Warszawa 1998, 119 PRIAPEA Prószyński i S-ka).

 III Zakończenie

Walą takoż na odlew nie przymierzając, niczym Kornhauser, Julian żydoski poeta języka polskiego i dziwoląg profesorski, afazją złaman chyba nie przypadkiem (ujmując rzecz przedsokratejsko, bo nic nie dzieje się przypadkiem, jak mawiał jeszcze mędrzec żydoski, a którą to uwagę przepisała do swojej piosenki Szymborska) na starość tak samo, jak bezbożnik Nitsche, teść prezydenta Dudy, w paszkwilanckim tekście o rurkach upadłych na główki uroczych dziewcząt żydowskich. Takich samych, jak córka prezydenta Andrzeja Dudy, z pochodzenia po matce chociażby blondynka.

 III A. (apendyks)

Możemy zatem nie bez przyczyny uznać, że przyznane rozrzutnie w PRL różnym Bolkom stopnie naukowe nie tylko docentów ale i tytuły zawodowe elektryków, pożydecznym idiotom, którzy w życiu nie przeczytali książki, należy poddać gruntownej weryfikacji.

Powiedzmy wprost, jak nakazywała pisać wiersze wprost, bez rymów i przenośni myśl filozofa marksistowskiego z zawodu, kolegi Julka Kornhausera, podobnie uważającego się za poetę polskiego dra Adama Zagajewskiego, którego ukryte żydostwo długie lata nieskutecznie wystawiało do Nagrody Nobla po Wałęsie i Szymborskiej a nawet po Obamie, że w istocie trzeba chyba dokonać wreszcie rozliczenia i dekomunizacji postkomuny, czyli tego, co Jarosław Kaczyński od lat postuluje bezskutecznie, jako współpracownik rewizjonistycznego, trockistowskiego KOR-u, doradca obu frykcji w tzw. grupie Wolnych Związkach Zawodowych Wybrzeża: kryptosyjonistów marcowych Borusewicza oraz grudniowych Wałęsy i drugiej, niepodważalnych patriotów z PZPR Bieruta, Gomułki i Gierka (Walentynowicz z ukraińskich żydów Lubczyk i Lis z miejscowych Lisów, po 1945 r. osiadłych w Gdańsku), czego domaga się z uporem maniaka (patrz: przedwojenna powieść brukowa Jaworskiego o masonerii: Historie maniaków), pozostały przy życiu z bliźniaków jednojajowych, nie poległy na dobrą sprawę, przez całe swoje życie polityczne związany z Teorią Spiskową Zamachu Macierewicza w Smoleńsku, dobrobyt oportunistyczny nacechowany jawną nienawiścią do tzw. nowych ruskich, tzn. chazarskich oligarchów, których z parchów dochował się skutecznie Putin na własnej piersi wysokiego rangą, tajnego oficera KGB, b. dyplomaty, obecnie nowobogackiego autokraty, jak Erdogan w Turcji i Donald Trump w Ameryce po Sorosa i Donaldzie Tusku w polityce.

IV Glossa, na marginesie

Spekulacja matematyczna na poziomie Węgrody w Czeladzi, abo łódzkich Bałut.

1. Ministerstwo Sportu i Turystyki nie należy, jak to się mówi powszechnie do Ministerstw Siłowych, wydało natomiast w br. 8 mln zł na walkę z dopingiem w jednym tylko sporcie.

2. Natomiast klub sportowy Zawisza Bydgoszcz, na którym polegać można, że jest klubem wojskowym z dyscypliną Podnoszenia Ciężarów, kzatrudnia za działaczy wysokich rangą oficerów Wojska Polskiego,

3. to interpelacja poselka Kukiza powinna być może zaskrzeczeć dla niejednego, niczym sroka doniosłością odbierającego swojemu cudze: ile musiał wydać cywilny Minister Obrony Narodowej kryptosyjonista Antoni Macierewicz na ukrytą walkę z walką z dopingiem w Podnoszeniu Ciężarów?

4. Bo chyba dużo, dużo nie mniej, jeśli Ministerstwo Sportu zamierza oddać walkę walkowerem do Trybunału Stanu Rzeplińskiego i zamiast zwiększać wydawanie środków budżetowych na walkę z kierownictwem cywilnym resortu (czytaj: z Antkiem, który ma gadane), które faworyzuje prochy w podrzucie, rwaniu, czy braniu po wydumanych Zamachach (a obraduje potem jeszcze taka większość męska w pisuarach Sejmu na okrągło po nocach!).

V EXIT, Księga Wyjścia, bo od czegoś trzeba wreszcie zacząć: Apokalipsis Genesis

 Wąż masoński, który pożera własny ogon wziął swój początek od obserwacji beduina na pustynii: otóż, jest pewien gatunek robaczka Bożego, który w naturalnym strachu obronnym, intuicyjnym nakazie (gr.: arche) zwija się w kłębek, jniczym jeż w europejskich warunkach klimatycznych, chwyta ustami końca, nie onanistycznie przecież, lecz w celu zachowania gatunku, staje się nienapadalny dla nienażartego zwierza sam dławiąc się swoim ogonem, który chciałby zachować.

VI DOPING

Macierewicz musi odejść, żeby wolne od zgubnego dopingu finansowanie rozwoju Polskiego Sportu mogło obyć się bez milionowego finansowania funkcjonariuszy rządowych, które tak samo nic nie kontrolują, jak Lech Kaczyński na fotelu prezesa Najwyższej Izby Kontroli nie wykrył szadnego szabru w Polsce po Magdalence.

VII Najlepszy koniec, dla żyda i pedała

Abp Claudio Gugerotti, Nuncjusz Apostolski w Kijowie, gdzie Jarosław Kurski, Jarosław Kaczyński, ojciec Jarosława Wałęsy z Kukizem, Czarneckim Rysiadem i wespół z innymi dali się poznać publicznie z obżydliwej manifestacji na Majdanie antyrosyjskiej nienawiści i fobii antysemickiej chazarskich kryptosyjonistów robiących za banderowców, która ukoronowana została rozwałką sotni niewinnych cywilów przez najemniczych snajperów terrorystów, dał świadectwo prawdzie w tym, co zostało opublikowane dzisiaj na stronie internetowej Radia Wytykańskiego:

Sytuacja na Ukrainie stale się pogarsza. W ostatnich dniach wznowiono walki. Przybywa ofiar śmiertelnych – informuje z Kijowa nuncjusz apostolski. Podkreśla on, że z punktu widzenia polityki międzynarodowej Ukraina znalazła się na marginesie. Wydarzenia geopolityczne, choćby takie jak wczorajsze spotkanie prezydentów Turcji i Rosji, przenoszą uwagę świata gdzie indziej. W panującej na świecie sytuacji niepewności i braku stabilizacji o wojnie na Ukrainie po prostu się zapomina – mówi abp Gugerotti wyjaśniając: „Trzeba powiedzieć, że ze względów politycznych wspominanie o Ukrainie nie jest modne. Bo Ukraina to kraj, który spowodował czy pogłębił trudności w relacjach między Stanami Zjednoczonymi i Europą a Rosją, postawił je w szachu.

A zatem mówić dziś o Ukrainie oznaczałoby mówić o własnych niepowodzeniach. Nie sądzę by to milczenie było całkiem spontaniczne. W tym sensie, że Ukraina, która oczywiście znajdowała się w sferze Federacji Rosyjskiej, zdecydowała się, również pod niewątpliwą presją Zachodu, zwrócić w kierunku Europy i Stanów Zjednoczonych. Był Majdan, nastąpiło faktyczne odseparowanie się od Rosji, ze wszystkimi konsekwencjami gospodarczymi, które mogą się pojawić, kiedy ktoś poróżni się albo wystąpi przeciwko temu, kto jest jego głównym żywicielem. Ale zarazem, z różnych względów, Zachód nie zajął miejsca Rosji, nie myśli o poprawie warunków życia tutejszej ludności. Z tego też względu Ukraina przegrała na wszystkich frontach” – powiedział Radiu Watykańskiemu abp Gugerotti.

VII B. Myśl Kaczyńskiego, a Testament Heraklita

No, dobrze gotów zapytać byle głupek wiejski, czy purimowy wesołek, który nie kuma ciągle, bo nie potrafi dostrzec analogii pomiędzy Hieraklitem, a Jarosławem Kaczyńskim. Powiedzmy zatem jeszcze, za Radiem Watykańskim, że

"Papieski dyplomata w Kijowie nie wspomina o dramatycznych konsekwencjach wojny dla miejscowej ludności. Tytułem przykładu podaje, że wartość nabywcza przeciętnej pensji obniżyła się od czasu Majdanu czterokrotnie. „To oznacza, że na wojnę nakłada się jeszcze problem powszechnego zubożenia na całej Ukrainie. Jeśli to się nie zmieni, grozi nam wojna między ubogimi” – ostrzega abp Gugerotti.

Powiedzmy wyraźnie: hierarcha kościelny mówi o wojnie między ubogimi, nie o wojnie ubogich przeciwko oligarchii. Kościół Rzymskokatolicki na Ukrainie zapowiada zatem ustami Najwyższej Osoby Kościelnej w tym państwie, że ludzi ubogich rzezać będą tak samo ubodzy biedacy, bezmyślnie znowuż to samo, co za Hitlera, za czasów prawdziwych, żydoskich banderowców historycznych, podjudzających nieczytający w zasadzie książek (jak bezmyślny Wałęsa), analfabetyczny lud ukraiński do stanowienia realnego zagrożenia dla Narodu Polskiego, narzędzia w ręku ludobójczej bandy antypolskiej Bandery i innych, po takich samych pieniądzach, jak ten typ spod ciemnej gwiazdy pochodzenie miał po matce.

VII C. Implikacja formalna (1.) i materialna (2.) Kaczyńskiego

VII C.1.

Jeżeli formalnie Ojcami demokracji w Polsce po Magdalence 1989 r. są: prezydent Jaruzelski, Minister Kiszczak i Minister Urban z Michnikiem, synem Szechtera, żydoskim uczniem nie kryjącego swoich związków osobowych z masonerią Słonimskiegotak samo, jak ojciec prof. Staniszkis nie krył swoego, ani przynależności do wolnomularstwa, to skrytego za Wachowskim prezydenta Wałęsę i ukrytego w krypcie na Wawelu kryptosyjonistę, prezydenta Lecha Kaczyńskiego można uznać tylko i wyłącznie za spadkobierców Testamentu sitwy z Magdalenki, pokłosie układu KGB w PRL-u, dzieci rewolucji pałacowej, które z Góry przeznaczone są, jak wiadomo, na pożarcie w Zamachu gwałtownym.

VII C.2.

Jeżeli z Elementów teorii poznania, logiki formalnej i metodologii nauk Tadeusza Kotarbińskiego wyjąć chociażby jedno zdanie, wzorem wikipedii, wyjaśniające znaczenie łacińskiego słowa implico – wplatam, dla zrozumienia pojęcia iplikacja, to przyjąć można istotnie, że "następnik jest niejako wpleciony, uwikłany w poprzednik, skoro w prawdziwej implikacji poprzednik nie może być prawdziwy bez prawdziwości następnika".

Przekładając na chłopski rozum Krzywonos i Borusewicza: jeżeli Jaruzelski i Kiszczak, generalicja żydokomunistyczna po Akademii w Moskwie umiała przyczynić się do rozwalenia przez Wałęsę z Lechem Kaczyńskim komunizmu w Rosji, to Jarosław Kaczyński z Orbanem mogą doprowadzić Putina z Erdoganem do wprowadzenia Nowego Porządku Imperium, opartego nie na lichwie żydoskiej, zadłużaniu suwerennych Narodów, ale na gospodarce planowej i zgodnej z prawem.

Wodzu, prowadź po trupach dzieci rewoluzcji do lepszego jutra Ludzkości!

Salve Regina, Prawa i Sprawiedliwości Słońce! A niech nie waży się nikt wyzywać kurdupla od żydów i pedałów, albowiem implikację rozumianą w sposób zarysowany powyżej można traktować, jak obietnicę przedwyborczą:

np.: "obiecuję, że wyprowadzę suwerenną Polskę z Unii Europejskiej, jak tylko dokonam zbliżenia z Rosją Putina i Turcją Erdogana", to jeżeli rzeczywiście tak się stanie i powstanie Europa-B, Imperium Euro-Azjatyckie, wciśnięte między sojusz Euro-Atlantycki Zjednoczonego Królestwa i US-raela, a Chiny Ludowe, to jeszcze z tego nic takiego nie wynika, że fałszywy Jarosław Kaczyński miałby ustąpić na rzecz prawdziwego, jeżeli nie wiemy, co na prawdę Lech Kaczyński miał na myśli robiąc w gacie ze strachu na froncie żydomafijnego wymachiwania szabelką, czy nokią w Gruzji odrywanej dla picu od Rosji tak samo, jak Jarosław dla picu odrywał Ukrainę na Majdanie, a teraz Terleckiego posłał na Białoruś, żeby wybadać o możliwość partycopania Łukaszenki w podziale skóry na ukraińskim niedźwiedziu, który zgodnie z oficjalnym stanowiskiem Watykanu zipie ostatkiem sił.

VII D. Scenariusz Terleckiego

Do Polski Kaczyńskiego wróci Małopolska Wschgodnia ze Lwowem i Wołyń, jako zarzewie nieustannego rzezania się narodów. Czechy zatrzymają sobie Zaolzie, a Białoruś Łukaszenki ubogaci się o Ługańską Republikę Ludową, której przywódca został już bardzo ciężko ranny w Zamachu terrorystycznym. Słowacja podzieli się Podkarpaciem z Węgrami, które przez 1000 lat władały tymi terenami. Z tym właśnie prezentem Putina poleciał do Orbana Wawelczyk Jarosław.

VII E.

Nie jest zatem tak, że Jarosław Kaczyński nie zna Prawa Heraklita mówiącego o tym, że dwa razy nie można wejść do tej samej wody, czy tupolewa z Najważniejszymi Osobami w państwie. Co to, to nie! PANTA RHEI (wszystko płynie), zmienia się także pojęcie Logosu jak również tego, co nie udając Greka żydostwo chazarskie uznaje za mądre i zbawienne dla narodów na wybranym kawałku Ziemi.

Z taką wizją swojej Roli w Teorii Spiskowej Rozwoju Ludzkości, która filozoficznie ujmując nie będzie nigdy w stanie bez dopingu zachować procedur, bo wszystko się zmienia i nic nie może być ustalone raz na zawsze, nawet dyscypliny olimpijskie wypadają, wskakują nowe na ich miejsce, popatrzmy chociażby na inkryminowane nie bez przyczyny chyba (co?) Podnoszenie Ciężarów...

File:POL COA Sas I.svg w następnym odlocie zagraniczym towarzyszyć będą Kaczyńskiemu Marszałkowie Sejmu i Senatu, Prezydent Duda z Wałęsą, stary Morawiecki z młodym, Kurski, syn Kurtyki, Lista Wildsztajna, Macierewicz z Isaakiem Singerem z KOR-u, Dornbaum, byle Pizda, Niesiołowski-Myszkowski-Nussbaum, Grupa Windsor, Marek Jurek, syn Ujazdowskiego z ubeckiego SD w PRL-u, KOD z Kijowskim z komandowsów marcowych, Smolar, Schczecina, Gronkowiec-Walc, dwa pomniki Lecha Kaczyńskiego z Krakowskiego Przedmieścia; lista do 96 miejsc pozostaje otwarta, żeby znowu nie było, że jeden pozwolił sortowym załapać się na Przemiany Sanacyjne w kraju, w dwójkach podwójnych bez sternika, na medal po staremu, niezmiennie wręczany przez tę samą Irenę Kirszensztajn z Kirszensztajnów Sejmu Wielkiego, herbu Sas, dwie gwiazdy żydoskie nad półksiężycem rogami do góry ze strzałą i strzała w pawich piórach zmierzająca w jakimś celu, przy czem, jak powiadał filozof i prof. Henryk Elzenberg, o którym napisałem samodzielnie pracę magisterską w 1977 r., zaś żydokomuna nie pozwoliła mi jej na czas obronić: "Nie liczy się cel, do którego zmierza strzała, bowiem ważny jest sam lot strzały" (przytaczam z pamięci, czyt.: Kłopot z istnieniem).

Niechaj zatem latają strzały, które Łucznik stojący wiecznie i w tym samym miejscu wypuszcza w coraz to innych kierunkach.

Z Panem Bogiem  

 https://gloria.tv/audio/mGJYDAr6KPpsLthZY94xpmrAn

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski namawiając serdecznie do wysłuchania pliku zatytułowanego Syjoniści prowokują i maszerują po trupach swoich przeciwko Narodowi Polskiemu.

herb SAS created by Tadeusz Gajl,

and were published in: wikipedia

 po krótkiej przerwie na kompozycję Smoleńskie strzały Vj Dominion https://youtu.be/a9iIZKsLKP0

KACZORY

Blog > Komentarze do wpisu « Dziwisz na Via Appia w Krakowie PDO366 Lech ...

itunes picSyjoniści prowokują i maszerują po trupach swoich przeciwko Narodowi Polskiemu...

 

Smolenskie strzaly PDO374 ZR von Stefan Kosiewski ZECh pro...

https://gloria.tv/audio/mGJYDAr6KPpsLthZY94xpmrAn posłowi towarzyszy Marszałek Sejmu i dwóch Wicemarszałków, z których jeden wrócił dopiero co z Białorusi http://sowa2.quicksnake.net/Expedition/Smolenskie-strzaly-PDO374...
Category: None Pages: 15 Reads: 17

Published 25 minutes ago

Jun 2 Kolega LECH do Egiptu to ABU_OMAR_BADAWI PDO480 ZR co dobrego możemy zrobić HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica ZECh FO Smoleńskie strzały PDO374 Pidgin_Art

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/Kolega-LECH-do-Egiptu-to-ABU-OMAR-BADAWI-PDO480-ZR-co-dobrego-mozemy-zrobic-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica-ZECh-FO-Smolenskie-strzaly-PDO374-Pidgin-Art

środa, 07 stycznia 2015
HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski 56 books curated by Stefan Kosiewski
Stefan Kosiewski
Przed chwilą

HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski

56 books curated by Stefan Kosiewski
https://de.scribd.com/collections/3745011/HERODY

We Lwowie, w centrum miasta pojawiła się z okazji świąt Bożego Narodzenia szopka z Władimirem Putinem w tle. Król Herod, który próbuje dostać się do Betlejem, ma... wiadomosci.onet.pl
https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/808724615850726
HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski

Günter Grass: Co musi być powiedziane. HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski Akt 3, scena 1a/ scena 2

Escrito por sowa (») 9. 9. 2014 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 146×
sk/camel-2.jpg
 
Stefan Kosiewski 268 obserwatorów|248 723 wyświetlenia Kręgi rozszerzone  -  06:49   Wiersz opublikowany 4.4.2012 przez Süddeutsche Zeitung i La Reppublika na polski przełożył Stefan Kosiewski za brzmieniem dosłownym podanym przez telewizję http://www.tageschau.de/inland/grassgedicht102.html "Was gesagt werden muss" -   Written by sowa (») 22. 10. 2012 in category poetry, read: 660× seguir

Jorgus Rudra-Halny FO277 HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski 20131226 Akt I sc.4 Jaselka w Dramacie Narodowym

Escrito por sowa (») 26. 12. 2013 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 336×
basel/naczynie-gniewu-jorgus-halny-rudra-klekot.jpg
 
Herody: Gdy kolendę weźmiemy, wychwalać Cię będziemy. Dicentes: largus, datny, cnotliwy, Daj Boże Miłościwy, by tutaj longe żył. Przez Twoje narodzenie, daj grzechów odpuszczenie, któryś się dla nas na świat narodził, abyś nas oswobodził, z piekła gorącego.  seguir

Bydleta klekaja permanentnie FO269 HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski 20131126 Akt I. świeczka 2 z lewej App

Escrito por sowa (») 27. 11. 2013 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 360×
herody/markglogg-na-kopiencu.jpg
Uwe/ Poeta Polski do Marka ze Zakopanego: I pozdrawiam Polski Spisz na Spiszu, od Hitlera z Orawą na Słowacji.   seguir

W stylu papuciowego jp2 FO256 Stefan Kosiewski 20131104 ZECh ZR

Escrito por sowa (») 4. 11. 2013 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 293×
herody/chazarska-republika-anielskiej-cierpliwosci-narodu.jpg
 
Kard. Dziwisz ujawnia kulisy pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu. Download MP3  W stylu papuciowego jp2 FO256 HERODY 20131104 Herodenspiel von Stefan Kosiewski ZECh ZR.mp3 seguir

Czy Moskwa zerwie stosunki z Domem sw. Marty? FO214 ZR 20130724 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski Akt 3.3.

Escrito por sowa (») 24. 7. 2013 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 522×
sk/piaski-kreuz-stern.jpg
 
Czy Franciszek po powrocie z Copacabana będzie umiał zakończyć godnie i po katolicku przygodę hotelową papieża i czy wyprowadzi się do Watykanu na dobre ze zdesakralizowanego przez ks. i pedała Domu św. Marty, który jak dobra gosposia każdemu gościowi hotelowemu chciałby pewnie dogodzić a papieża poklepywał tak poufale przy ludziach po policzku nie potrafiąc ukryć wniebowzięcia swego, nie kryjąc się z czułościami cioty (a Puto mu nie bronił, ręki nie odtrącił), czy też będzie nadal obleśnie zaczepiał biskupów z Manilii w hotelowej windzie podszczypywaniem nęcącym i odzywkami sprośnemi : "Och, spójrz na tego młodego chłopca". seguir
 
Monolog Aniola HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, Akt III, scena 6. ZR FO167 ZECh
Escrito por sowa (») 21. 4. 2013 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 448×
herody/aniol-reims-kosiewski.jpg
 
Anioł: seguirDystychamy HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski. Akt I. świeczka 2 z prawej ZECh FO164 ZR

Escrito por sowa (») 16. 4. 2013 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 599×
herody/biskup-z-dziecmi-kosiewski.jpg
 
...leit es auf der rechten Bahn, daß der Feind es nicht verderbe. Führe es durch diese Zeit, nimm es auf in Ewigkeit.  (Text: Ignaz Franz 1771 nach dem "Te Deum", 4, Jh., Nr. 706 Musik: Wien um 1776/ Heinrich Bone 1852)   Wir stehen zum Bischof von Limburg, Dr. Franz-Peter Tebartz-van Elst.  Foto & Collage: Stefan Kosiewski  seguir


Quo vadis, Benedetto? HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski Akt III, scena 5

Escrito por sowa (») 12. 2. 2013 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 548× | comentarios: 1, último: 13. 10. 2013
basel/na-pustynie-klekot.jpg
 
Ogłoszona przez Benedykta zapowiedź ustąpienia z urzędu Biskupa Rzymu zaszokowała słuchających Papieża kardynałów seguir
Escrito por sowa (») 26. 12. 2012 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 680×
polska/paliwowa/cpn3.jpg
 
Fotogalerías en grupo Polska seguirPasterze spiewaja, bydleta klekaja 20121224 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski FO120 Akt I., świeczka 2 z lewej

Escrito por sowa (») 24. 12. 2012 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 619×
herody/zakopa.jpg
 
Szanowni Przyjaciele i Przyjaciółki, Dowiedziałem się, że do waszej "grupy adresów" nie dotarły me "chanukowo-saturnaliowe" życzenia świąteczno-noworoczne.  Jak zauważyłem, dzisiaj wysłałem ten tekst życzeń "obcięty" o bardzo istotne wystąpienie prezydenta Konmorowskiego w Belwederze, w dniu 12 grudnia. Poniżej tekst kompletny. Interpretecja tego - będącego częścią festum asinorum - prezydenckiego wystąpienia została opublikowana, niestety w języku angielskim, na Z bożonarodzeniowymi życzeniami, M.G.  Akt I., świeczka 2 z lewej   seguir

Marsz Wolnosci 20121202 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski FO109 Uwe rapuje ZR3

Escrito por sowa (») 2. 12. 2012 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 766×
herody/kaczor-lizbonski.jpg
 
Uwe/ Poeta Polski ubrany w kontusz szlachecki, ma brodę do pasa siwą jak koń, na którym przyjechał. Mówi do Gospodarza przepowiadając przyszłość przy użyciu haseł: "roześlesz wici przed świtem", „zgromadź lud przed kościołem”, „niech wszyscy natężą słuch; czy tętentu nie posłyszą od Krakowskiego gościńca?”. Przekazuje Gospodarzowi Złoty Róg; „Na jego rycerny głos spotężni się Duch, podejmie Los"! Uwe rapuje: seguir

piątek, 26 grudnia 2014
jak sama nazwa wskazuje: vitt und old/ biały i stary kapłan sowa / 5 minut ago HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski
Stefan Kosiewski pinned to a board on Pinterest.
14 148 vyk xmass Ksiądz Witold, jak sama nazwa wskazuje: vitt und old/ biały i stary kapłan sowa / 5 minut ago
Pinterest
  • Tadeusz Boruszewski Z okazji urodzin wszystkiego Najlepszego!! Dużo zdrowia , pomyślności w zyciu osobistym oraz sukcesów w walce o Prawdę i Sprawiedliwość naszej Ojczyzny!!!!
    24 grudnia o 19:53
https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/799177503472104:1
środa, 05 listopada 2014
Rafał Wojaczek: Te dziewczynki
Iwona Gawlowski
 
W tym roku komunia moich dzieci. Czy ktos ma jakies ciekawe pomysly co zrobic zeby zapamietaly ten dzien na cale zycie?
Dziekuje za podpowiedzi.
22 godz.

 Stefan Kosiewski @Iwona Gawlowski - Można zaprosić na wieczór z poezją śpiewaną Rafała Wojaczka, przy świecach
Rafał Wojaczek: Te dziewczynki

magazyn europejski sowa
Przed chwilą


Tagi: Wojaczek
01:27, kultur , Poeta
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 października 2014
Na urodziny Tadeusza Lepszego herbu Arma, po bergoleniu na synodzie w Rzymie


Na urodziny Tadeusza Lepszego herbu Arma
 
popatrz, Tadziu, jakie to nasze życie
tradycjonalistyczne: znowu gratulacje,
bowiem znowu urodziny, natomiast
sataniści po synodzie w Rzymie
 
zawiedzeni, gdyż nowostki chcieli
wprowadzić dla uproszczenia wierzących,
natomiast nie wszyscy biskupi się już
skurwili, serdeczności, pa. 
 

Stefan Kosiewski,
ze zbioru: Moralia
 


Kościół nie zmieni Ewangelii – komentarz abp. Kondrusiewicza po Synodzie

Abp T. Kondrusiewicz: Wydawało się, że duch świata będzie kierował tym zgromadzeniem biskupów. A jednak rezultaty tego synodu pokazały jeszcze raz, że to nie duch świata, nie duch sekularyzmu, ale Duch Święty kieruje Kościołem. Na pewno nie rozstrzygnęliśmy wszystkich problemów, ale nie było to zadaniem tego synodu. Zadaniem synodu było szukać odpowiedzi na problemy, które stoją przed współczesną rodziną. I to w pewnym sensie się udało. Próbowano może karmić nas niezdrowym nauczaniem. Dzisiaj bardzo często mówi się w świecie o tym, że musimy spożywać ekologiczne, czyste produkty. A my mamy taki czysty produkt: Ewangelię. Po co ją mieszać z czymś innym. Nie potrzebujemy rozcieńczonej Ewangelii. Nie możemy jej zmieniać, żadnej joty, żadnej litery. I to jest ta zasada, której trzymali się ojcowie synodu. Mam nadzieję, że jeśli będziemy słuchali Ducha Świętego, modlili się i z całą odpowiedzialnością podchodzić do kryzysu rodziny, to za rok będą dobre rezultaty”.

RW: Niektóre słowa, które padły na synodzie, wywołały w sumieniach wiernych spore zamieszanie. Jak Ksiądz Arcybiskup uspokoi sowich wiernych po powrocie do domu?

Abp T. Kondrusiewicz: Byliśmy bardzo zaniepokojeni po wystąpieniach biskupów. Niektóre sformułowania były rzeczywiście bardzo nietrafne. Ale praca w małych grupach pokazała, że biskupi inaczej na to patrzą. Na Białorusi też ludzie z trwogą patrzyli na to wszystko. Przytoczę tylko jedną opinię ze świeckiej prasy. Po tych sformułowaniach o homoseksualizmie przede wszystkim, ktoś napisał taki komentarz: już niebawem usłyszymy w kościele na zakończenie Mszy: „idźcie w pokoju. Boga nie ma”. Mnie to przeraziło. Tak pisze jakiś świecki człowiek, bo on też to przeżywa. I pisze, że Kościół katolicki już nie jest bastionem wiary, a zawsze nim był. Ale myślę, że końcowy dokument synodu i obrady w małych grupach pokazały, że Kościół zachował jeszcze swą mądrość i szuka rozwiązania problemów, opierając się na depozycie wiary, który otrzymał.

kb/ rv

Tekst pochodzi ze strony http://pl.radiovaticana.va/news/2014/10/19/ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_nie_zmieni_ewangelii_%E2%80%93_komentarz_abp._kondrusiewicza_po/pol-831913
strony Radia Watykańskiego


 
 
Wypedzenie Bergoglio z handlarzami samochodow z Kosciola sw. 20141018 SOWA European Magazine.pdf

Bergoglio wynajął Kaplicę Sykstyńską na prywatny koncert firmy produkującej samochody Porsche. Czy Pałac Papieski wynajmie na poważniejsze sprawy, niż desakralizacja Kościoła św? Jak długo żydomasoński satanista utrzyma się jeszcze na fotelu antypapieża? pl.scribd.com  http://sowa.quicksnake.at/Kirche/Wypdzenie-Bergoglio-z-handlarzami-samochodow-z-Kocioa-w

czwartek, 07 sierpnia 2014
Stefan Kosiewski: MORALIA
Stefan Kosiewski
265 obserwatorów|236 832 wyświetlenia
Kręgi rozszerzone  -  19:04
 
 
                                                          MORALIA
 
 
dwóch dziennikarzy, moralnych, w tej samej, kościelnej gazecie
pisze zgodnie, jak jeden agnostyk to samo, o ubieraniu się w szatki
jawnogrzesznicy przez tego samego zboczeńca sprośnego, a żaden
z dwóch sprawiedliwych nie mówi o grzechu gorszenia maluczkich
 
 
Stefan Kosiewski

Frankfurt nad Menem, 7 sierpnia 2014
 
(z Ogrodu fraszek)
 
http://gosc.pl/doc/2113068.Cyrk-a-nie-publicystyka  

Ciemny lud to kupi? -
m.gosc.pl
Dodaj komentarz... http://qr.ae/43TP0
 
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/Jts14uGsW24

http://de.scribd.com/doc/202179738/Stefan-Kosiewski-Delfin-Poezje-Frankfurt-am-Main-2014-pdf
poniedziałek, 10 marca 2014
Na Sterynę. Z Ogrodu Fraszek Stefana Kosiewskiego

Na Sterynę.


Czy Zbawiciel? Ten, na którego czekamy? Chrystus ustawowy?
Czy człowiek chory, któremu tylko gówno szumi w łysej głowie?

 
Z Ogrodu Fraszek Stefana Kosiewskiego

Kazimierz Józef StyrnaDYSTRYBUCJA
Konstytucji NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA

Wiadomo, że na budowę jakiejkolwiek budowli a NOWEJ POLSKI w szczególności potrzebne są pieniądze. Wobec tego ogłaszam w imieniu budowniczych, że na pozyskanie pieniędzy dla budowy NOWEJ POLSKI przeznaczam DIEŁO MOJEGO ŻYCIA - projekt Konstytucji NOWEJ POLSKI, EUROPY i ŚWIATA.
...Zobacz więcej
 
 
Czy Zbawiciel? Ten, na którego czekamy? Chrystus ustawowy?
Czy tylko człowiek chory, któremu gówno szumi w łysej głowie?
 
Z Ogrodu Fraszek: Na Sterynę.  kilka sekund temu
wtorek, 07 stycznia 2014
Bergoglio ubóstwia spryt, zaś Biblia spryt przypisuje wężowi FO281

Bergolio ubóstwia spryt FO281 zaś Biblia spryt przypisuje wężowi 20140106 Stefan Kosiewski Wstep do teologii podwojnego zaprzeczenia

Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl (») dzisiaj w kategorii Adam Mickiewicz,
mickiewicz/25223.png
 
I to wiadomo także u starych Litwinów (A wiadomość tę pono wzięli od rabinów)

 


 
Boga Słońca, Ra egipskiego i do Apollona zarazem, panteistycznie chwali
Surję papież Franciszek w dzień święta Trzech Króli na wzór żydów
hellenistycznych sprytem zwalczając przebiegle jak biblijny wąż-kusiciel
 
Surja http://pl.wikipedia.org/wiki/Surja
 

 
syreni śpiew, znany Europejczykom z Odyssei;  Antychryst chwali
satanista zwodzi chrześcijan na manowce zaprzeczenia podwójnego.
 
Albowiem nigdy nie był katolikiem antypapież, który uderza w Kościół
święty,  gdyż dla Kościoła Rzymskokatolickiego cnotą Nigdy Nie był i 
nigdy nie będzie spryt jarmarku żydowskiego, fałszywa cnota pedała
z Domu św. Marty, bowiem dla Katolika Cnotą było, jest i będzie Piękno
 
Prawdomówności, jednoznaczne stawanie po stronie Prawdy Ewangelii
Chrystusowej, zaś przeciwko spryciarzom w skórze owczej, fałszywym
pasterzom, jak zakłamany model fotografa, który nie zna przyzwoitości,
wsiada do tramwaju w Buenos Aires tylko dla sprytnego zrobienia fotki.
 
 
II.
 
Przedegzystencjalny niebyt, po którym w nieskończoności bożej
dopiero był początek, greckie słowo Janowe, nie był przed wielkim,
kosmicznym wybuchem zaprzeczeniem bytu, albowiem praegzystując
przedczasowo i nigdy nie będąc z tego powodu dnem, od którego
 
mądrość świata tego (Sophia) mogłaby odbić się do przebytu Sępa-
Szarzyńskiego w akcie kierunkowym oraz wyznaczonym w czasie 
biorącym wzgląd na masę, zwalniającym ze względu na jej wzrost,
co odkrył Einstein; Nigdy Nie Był posiadając cechę boską podwójnego
 
 zaprzeczenia.  Chcąc zatem, by Zosia (Sophia, Wiedza) "...wleciała
po Jasnogórskiej i Ostrobramskiej Pannie i by "...dziewica krzyknęła
boleśnie, Niewyraźnie, jak dziecko przestraszone we śnie". Mistrz
 
.: Sprawy Bożej pogrzebany po latach na Wawelu za to, że Legion
żydowski założył w Turcji przeciwko Rosji taki sam, jak Lech Kaczyński
poparł na froncie w Gruzji, .: brat Adam w księdze Gospodarstwo
zestawił ze światłością księżyca, ciała niebieskiego, dodaną Tadeuszowi;
 
"...bo tak nazywano Młodzieńca, który nosił Kościuszkowskie miano"
Dziewicę, na widok której "...Twarz podróżnego barwą spłonęła
rumianą, jak obłok, gdy z jutrzenką napotka się raną...". Jutrzenka,  
to Gwiazda Zaranna, Wenus, Aurora włączona do bolszewickiego mitu
 
rewolucji, burzenia świata masonerii carskiej, żeby na jego trupie nowe
życie wykreować w Piotrogrodzie drogą zamachu i nieludzkiego terroru
Kaganowicza, który z tylnego fotela sprytnie pociągał sznurkami za Berię
i Lenina, Kata Dzierżyńskiego, co robił za Polaka, jak po wojnie Berman,
 
stryj Borowskiego, Marszałka Sejmu po Magdalence 1989 r., którego plemię
żmijowe po to ma wyniesionego na kiju (kij to po chazarsku: stromo), ażeby
każdy, kto tylko zerknie na niego, mógł zachować życie ubóstwiając spryt, bo
naas po hebrajsku i ophis po grecku, to słowa znaczące dla węża z ogrodu Eden.
 
 
III hymn ofitów
 
Dla Ciebie, Ojcze i przez wzgląd na ciebie, Matko, obydwa nieśmiertelne
imiona, rodzicielu eonów, mieszkańcze niebios, człowiecze wielkiego imienia
 
początkiem doskonałości jest poznanie człowieka, poznanie natomiast Boga
jest już w pełni osiągniętą doskonałością - przekazał Jakub, brat Pana
 
Mariamme, ta zaś Bergoglio z gwiazdą Lucyfera w herbie kardynalskim, a ten
woli węża od Chrystusa, wąż bowiem dał żydom spryt poznania dobra i zła
 

I to wiadomo także u starych Litwinów
(A wiadomość tę pono wzięli od rabinów)
 
Adam Mickiewicz

Pan Tadeusz - Księga 8 - strona 4

http://www.bpp.com.pl/adam-mickiewicz/pan-tadeusz/ksiega-8-4.htm
 
Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl (») 2. 1. w kategorii Stefan Kosiewski, czytaj: 33×
kirche/franciszek-aniol-collage.jpg
 
W Nowym Roku, w nowym życiu obudzeni po fajerwercznym szale i boskim opętaniu doznaniami nocy sylwestrowej, przyciągani jesteśmy niezwłocznie i zdało by się - w sposób nieunikniony przez to, co nietrwałe; Apollon tymczasem strzałami swymi posyłanymi wciąż i na nowo z łuku ekstazy ściera lotkami bystrych strzał popiół zasypujący miejscami czoła i  rozcina boleśnie do bólu błyskiem grotów z obsydianu źrenice przyciągane przez proch, w który obraca się rzeczywistość  doświadczona w stanie dionizyjskiego entuzjazmu Kryszny i Davida, devy żydowskiego, tańczących przy fletach i muzyce tympanonu (patrz, jeśli mniemasz, iż oczy masz ku temu: Przemowienie Noworoczne 20131231). czytaj dalej
piątek, 10 maja 2013
Stefan Kosiewski: Na lipę (fraszka)                                 Na lipę (fraszka)


Premier Tusk powiedział, że konsultował się
z konstytucjonalistami
w sprawie dowartościowania związków
pedałów z pedałami.
 
Jeśli fachowcy, na których powołuje się
dojrzewali przed latami,
to studia prawnicze skończyli z braćmi
Kaczyńskim pod komunistami.


 
Rady marksistowskich profesorów prawa
nie mają prawa do tego,
żeby zastąpić niezbędne konsultacje społeczne
szefowi państwa unijnego.
 
Entuzjasta pedała nie dostrzega tego,
że do rządzenia Polską
nie trzeba poparcia bezdzietnej córki pastora,
lecz głosów katolickiego Narodu Polskiego.
 
 
 
Miesiąca kwietnia, 10 AD 2013 
 
Grzegorzowi Schetynie Poeta Polski przypisuje
http://sowa.quicksnake.at/so-ist-das-Leben/Stefan-Kosiewski-Na-lip-fraszka
poniedziałek, 21 stycznia 2013
Stefan Kosiewski: Do Pawła Stachury
Do Pawła Stachury
 
 
Kant mówił, że formy umysłu nie istnieją poza nim,
bowiem nie znał podstawowych zasad fizyki kwantowej,
której nie było jeszcze w jego czasach, jeżeli jednak
do rozwiązywania tajemnic czarnych dziur istnienia,
 
które Einstein zakładał, że powinny być, lecz nie znał
jeszcze wyników obserwacji skutków ich oddziaływania
na "reguły" rządzące światem realnym, zaś dzisiaj mówi
się na podstawie obserwacji, że są, bo nie widzimy światła
 
na fotografiach tej samej przestrzeni kosmicznej, obecnego
wszak w różnym czasie, to czy wpływając na istnienie form
umysłu samym tylko myśleniem o nich nie wykazujemy błędu
płaskiej Ziemii Lema z atomami nie posiadającymi kwantów?   
 
 
Stefan Kosiewski, Frankfurt nad Menem 21 stycznia 2013

Reads

Notes on Filozofia Przypadku by Paweł Stachura