Kategorie: Wszystkie | żydokomuna | Artysta | Biskup | Journalist | Poeta | ZNAKI | ofiary
RSS
środa, 04 listopada 2015
Czy kryptopremier elekt Kaczyński wskrzesi Komisję Macierewicza ds. zadymiania śmierci śp. Minister Zbrojewskiej

Barbara Zbrojewska bez udzialu osob trzecich FO von Stefan Kosiewski ZR CANTO DCXIX  ...Z Okazji święta Wszystkich Swiętych życzę Katolikom i Polakom, aby św. Borys wymodlił byłemu Ministrowi Sprawiedliwości posadę w Brukseli, w Międzynarodowym Trybunale Praw Człowieka, przynajmniej na taki okres czasu, jak byłemu premierowi Marcinkiewiczowi w Londynie http://shoud.io/18943 Małżonkę niestety, w tym wypadku będzie czekać zimny prysznic, przenosi się zatem hasło Budka ad acta, do: Łazienka.: 

Auf sowa.quicksnake.at gefunden
 
magazyn europejski
magazyn europejski
• vor 3 Tagen
Barbara Zbrojewska bez udzialu osob trzecich FO von Stefan Kosiewski ZR CANTO DCXIX ...Z Okazji święta Wszystkich Swiętych życzę Katolikom i Polakom, aby św. Borys wymodlił byłemu Ministrowi Sprawiedliwości posadę w Brukseli, w Międzynarodowym Trybunale Praw Człowieka, przynajmniej na taki okres czasu, jak byłemu premierowi Marcinkiewiczowi w Londynie shoud.io/18943 Małżonkę niestety, w tym wypadku będzie czekać zimny prysznic, przenosi się zatem hasło Budka ad acta, do: Łazienka.

https://www.pinterest.com/pin/520165825690599738/


wersja rzecznika prok. tu: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/najwazniejsze-wiadomosci-dnia-4-listopada-2015-r/lk7zxm

288 obserwatorów|586 497 wyświetleń
Stefan Kosiewski
Kręgi rozszerzone  -  21:22
 
Czy żydoskie bandy zamelinowane w strukturach Ministerstwa Sprawiedliwości  RP mają Naród Polski za głupszy od swoich? Komu żydostwo chce wmówić, że nieodpowiedzialnie wyrzucona z pracy (ze skutkiem natychmiastowym i bez orzeczenia Komisji Lekarskiej, schorowana kobieta po operacji), przez   młodego, 36-letniego ministra Borysa Budkę  mogła sobie zwyczajnie umrzeć "na skutek komplikacji pooperacyjnych", chociaż "zatrzymana przez Policję "43-letnia Łodzianka"  była na tyle silna i sprawna fizycznie, że mając ponad 2 promile utrzymywała się na nogach i przy kierownicy, a nawet zdolna była do "szarpania się" z policjantami, którzy zakładali jej kajdanki odrywając od pojazdu mechanicznego  marki "Toyota Yaris"bez udziału osób trzecich i bez wywoływania komplikacji dla ministra Budki i premier Kopacz, która nie będąc sama zdrowsza w Berlinie dała się prowadzić Merkel za łokieć, jak nawalona w miejscu publicznym machając ręką do płota, żeby podszedł wicepremier Piechociński rozmówić się z nią, nie zaś z ciotą Kaczyńską gdyż mało co widziała jeszcze na oczy na skutek czołowego zderzenia się nie z brzozą, lecz ze światem Wielkiej Polityki, którą robią za Polaków w Polsce żydy z KOR-u założonego w roku narodzenia się w Czeladzi (1978) mianowanego za wcześnie na odpowiedzialne stanowisko figuranta-wcześniaka, zamiast emeryta-kombatanta z Komitetu Obrony Robotników K.S.S. KOR (w PiS-ie zasłużeni kombatanci z PRL-owskiego żydostwa, to Macierewicz i Naimski - patrz KOR, wikipedia, rewizjoniści żydo komuna, Kuroń, Michnik, bracia Kaczyńscy).

Mianowany przez Lecha Kaczyńskiego na tydzień przed śmiercią, nieskutecznie szukający winnego spowodowania katastrofy powietrznej pod Smoleńskiem i zabicia 96 osób pochodzenia etnicznego żydowskiego Prokurator Generalny Seremet nie był członkiem, ani współpracownikiem KOR, chociaż jest przełożonym rzecznika warszawskiej prokuratury, który chciałby jeszcze utrzymać się przy życiu na utrzymywanym stanowisku pracy bez komplikacji pooperacyjnych, po Operacji Krycia samobójczej śmierci wiceminister Zbrojewskiej. 

Tu kliknij, obejrzyj, posłuchaj, że policjant  nie mówi nic o słabowitej pooperacyjnie, kobiecie chorej!

Dlatego: Nie wierzymy we wersję "polskich" o rzekomych komplikacjach pooperacyjnych, ponieważ nikt nie brał takowych pod uwagę, żaden minister Budka, żaden dziennikarz, ani policjant.

Kryptopremier elekt Kaczyński musi spowodować  wznowienie prac Komisji Macierewicza ds. zbadania zadymiania sztuczną mgłą smrodu po tchórzliwym wcześniaku na stanowisku Ministra Sprawiedliwości RP.
 Narodowcy  /
Wiceminister sprawiedliwości prowadziła po pijanemu, była "agresywna"
TVN24
Wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska trafiła w piątek do izby wytrzeźwień w Łodzi po tym, jak prowadziła samochód po pijanemu. Zatrzymała ją policja, która musiała użyć kajdanek, bo urzędniczka się "szarpała". W piątek Zbrojewska została odwołana z funkcji podsekretarza stanu przez premier Ewę Kopacz.

https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/hjRWjb9UNrg

wtorek, 27 października 2015
Co Piechociński chciał powiedzieć tajemnym znakiem PDO216 wystawiając MG_GOV_PL na pośmiewisko FO von Stefan Kosiewski 616

Janusz Piechociński wystawił Ministerstwo Gospodarki (@MG_GOV_PL) we wyborach parlamentarnych 25 października 2015 r. jako background_image na twitterze, aby wysłać do siebie samego tudzież do i Przesłanie do Prezesa Kaczyńskiego: "...Panie Kaczyński, podejdź pan do płota! Wyzywam pana na pojedynek, na poważną debatę. Nie chowaj się pan za panią Szydło...". .Czy pisząc tak zrobił coś bezprawnie?  http://shoud.io/18938

Co Piechocinski chcial powiedziec tajemnym znakiem PDO216 FO von Stefan Kosiewski CANTO DCXVI 20151027 Maga... by Stefan Kosiewski  Byliśmy, jesteśmy, będziemy. Czy Janusz Piechocinski może rozpatrzyć wniosek złożony w 2001 r. u ministra Donocika? 

 

Kodeks wyborczy podpisany przez Komorowskiego od lewej do prawej,
zatem z pozoru poprawnie, tak bardzo niemądrym i bezprawnym aktem
rażącego narudzenia prawa w Rzeczypospolitej Polskiej jest, że np.
na podstawie jednego tylko Art. 506 8) Sąd Rejonowy w Tomaszowie

Mazowieckim, gdyby mało mu było wyroku wydanego 1 sierpnia 2008 r.
bezprawnie, bo z rażącym naruszeniem prawa, a przez to nieważnie,
terrorystycznie, przez panoszące się jawnie w mojej Ojczyźnie
ukryte żydostwo, w tzw. trybie nakazowym (zaocznie, bez mojej

obecności na rozprawie, albowiem od stanu wojennego, w którym
żydokomuna wymusiła terrorem emigrację polityczną na Osobie,
jak nie przymierzając do żyda, na Syryjczykach dziś Amerykanie,
kryptosyjoniści w rodzaju Kalksztajna, Kaczyńskiego, Kukiza,

Kopacz, Zandberga, Zuckerberga, Cukiernika z Czeladzi innych,
to mógłby dołożyć jeszcze na podstawie wspomnianego artykułu
karę grzywny od 1 000 do 100 000 złotych do tamtej kary grzywny,
której nie zapłacę, bo nie ukradłem dzieciom żadnej starej piłki.

Stefan Kosiewski

288 obserwatorów|580 129 wyświetleń Kręgi rozszerzone  -  21:26  

Radio Tirana informuje, że Tony Blair przeprosił po 12 latach za zbrodnię wojny w Iraku, dokonaną przy udziale zbrodniczej jednostki wojskowej GROM oddanej przez żydokomunę pod komendę Busha.
Czy Kwaśniewski przeprosi wdowę po Lepperze za przekwalifikowania skrawka polskiej ziemi na Mazurach z rolnej na Filię KL-Guantanamo? Czy przeprosi w końcu za marny koniec Millera, z którym ten się ujawnił, że podłożył się w drodze demokratycznych wyborów? 360° Grade -TONY BLAIR KËRKON NDJESË, 12 VITE PAS LUFTËS NË IRAK
 

https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/cCWQzHdu9T1

Czy bezpłodne pieprzenie dwóch starców o kobietach
można nazwać poważną debatą? Raczej nie wydaje się.
Polacy i Katolicy poznają bowiem zazwyczaj jeszcze przed
maturą i zapada im na całe życie w pamięć subtelny kunszt

dowcipu aforyzmów żydoskich w polskim języku Jana Izydora
Sztaudyngera, który ujął chyba najlepiej wspomnianą .:Sprawę
w epigramacie z obrazem Biblijnej Zuzanny: Ujrzeli dwaj starcy
Zuzannę w kąpieli. Chcieli postraszyć, ale...czym? Nie mieli.

 

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20110210112

 Auf wiadomosci.onet.pl gefunden

https://www.pinterest.com/pin/520165825690524607/


magazyn europejski magazyn europejski • Vor 6 Minuten

Czy Jarosław Kaczyński zawsze zamyka oczy przy całowaniu się, czy tylko z kobietami powala tak nieśmiałość kawalera?

https://twitter.com/sowa/status/658729873612132353   

  Przesłanie do Prezesa Kaczyńskiego
Czy Janusz Piechociński może rozpatrzyć wniosek złożony w 2001 r. u ministra Donocika?

  Należy sprecyzować, aby móc zapytać jasno dla niewtajemniczonych: o co biega Piechocińskiego? Czyli: co to ma znaczyć: "...Wyzywam pana na pojedynek, na poważną debatę. Nie chowaj się pan za panią Szydło..."? Z pozoru żałosna całość do obejrzenia i wysłuchania w całości na profilu Piechocińskiego, który pod egidą Ministerstwa Gospodarki nie podłożył się przecież niepisanej urodzie homoseksualnej Kaczyńskiego przed wyborami 2015 r. wystawiając Centralne Biuro Antykorupcyjne na skuchę i pośmiewisko publiczne przed i przy przekazywaniu .:Sprawy Piechocińskiego w łapy żydomasona Gowina.

Albowiem wiadomo, że Jarosław Gowin wprowadzony został do żydomasonerii PiS nie ukrywaną już nawet symbolicznie dłonią światowego żydomasoństwa Sorosa, przez szefa jego przedstawicielstwa w Polsce Smolara, który robi za prezesa Fundacji Batorego.

 Smolar wyprowadził Gowina, jak Mojżesz cały swój lud koczowniczy z niewoli afer kryminalnych członków rządu Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska (syn Michał, współpracownik Plichty/ Stefański nazwisko po żonie żydówce, która cudownie zaszła w ciążę ze strażnikiem .:W.T.P. (Wielkich Tajemnic Państwowych) w areszcie więziennym w Polsce, w której Gowin odnalazł się w roli nie mającego z .:Zasady nic do roboty Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego RP (jak Budka z Czeladzi obecnie), po krótkim stażu partyjnym w prywatyzującej majątek popolski w PRL partii Unia Wolności Kuronia i Balcerowicza, Geremka, Mazowieckiego i Frasyniuka z frustratami ROAD z kręgów quasi intelektualnych Michnika, Kiszczaka, Urbana i ROAD-Bis, tj. żydomasońskiego Ruchu na rzecz Demokracji Jaruzelskiego i Kwaśniewskiego z Szymborską, z domu Rottermund, z obżydliwym donosem na biskupa Kaczmarka w dorobku piśmienniczym Noblistki, która może trochę i samokrytycznie, po stalinowsku, ze wstydu przed Polakami i Katolikami, sama nakazała się spalić w końcu.

W Platformie Obywatelskiej Tuska, założonej z obywatelem Piskorskim (od zdobywania kasy w kasynie Kuronia i budowania mostów) oraz żydoszpiega TW MUSK o używamym nazwisku ob. Olechowski. Jarosław Gowin zasiadał przez długie lata w centralnych władzach partyjnych przegranej dzisiaj planowo Platformy, aby awansować koniec końców na wicelidera rzekomych prawicowców Prawa i Sprawiedliwości z .:Grupy Windsor (Jurek, od modłów za deszcz w Parlamecie, Ujazdowski, syn po żydokomunistycznym pośle esdecji za Gierka, Lech Kaczyński, śp. i inni, częściowo także już w Panteonie szczęśliwie nieżyjących, nie zaś za płotem cmentarnym pochowanych bez księdza, w nie poświęconej ziemi.

Pierwszy po Bogu z Listy Sorosa (Smolara w Polsce po Magdalence, rezydenta światowego żydostwa Jarosław Gowin wypatrzony został bystry adept kielni i młotka w Krakowskim Kręgu żydomasoństwa Turowicza, Mazowieckiego i Tischnera, po czym wyznaczony do inicjacji w .: Kręgu Apostolstwa Cambridge, oficjalnie nota bene  rozwiązanego rzekomo po ujawnieniu przez premier Lady Thatcher czterech żydów i pedałów tegoż masoństwa, którzy robili równocześnie dla wolnomularstwa KGB, czyli dawali na dwie strony, jak mieli zacząć także dawać na całego wszyscy szkockiego rytu tzw. stypendyści Cambridge, Fulbrichta itp. ze Wschodniej Europy.

Margaret Thatcher jest wzorem dla żydomasoństwa Grupy Windsor między innymi za mistrzowskie przykrycie afer swego  rządu rzekomym odkryciem afery KGB wśród żydów i pedałów z Cambridge, którzy nawiasem mówiąc ani z jednym, ani z drugim, czy trzecim nie kryli się paradując publicznie i oficjalnie po City z białymi szalami przerzuconymi przez ramię i czarnymi laseczkami do parady ze srebrną kulką (ukradziono taką laseczkę mojemu Ojcu po amnestii, na gminnej zabawie w Przeczycach; obecny posiadacz uprzejmie proszony jest niniejszym o kontakt, za wynagrodzeniem); za to, że  ujawniła w celu ukrycia, żeby przekabacić na swoje, przykryć skandale własnego rządu, takie jak np. prywatyzacja wodociągów, która przyniosła natychmiast 46 proc. podwyżkę cen wody pitnej, natomiast nie przyniosła obiecanych inwestycji, tak samo skończyła się na obiecankach inwestycji prywatyzacja koleji żelaznej przyjęta przez żydomasonerię w Polsce za wzór prywatyzacjhi PKP. Po śmierci Theatcher z nakazu masonerii zamilkł na jej cześć .: Wielki Dzwon Masonerii Londyńskiej, Big Ben dla niewtajemniczonych, do 4' znany jako Cambridge Chimes

All through this hour
Lord, be my guide
And by Thy power
No foot shall slide.

Nie poślizgnie się noga z mocy Pana i Przewodnika.

W tej godzinie - Panie prowadź - Całą siłą  - Twoją czeladź.

Przystojny, poniekąd Gowin wypatrzony został w Anglii przez dużo starszego od niego prof. Pełczyńskiego (Zbigniew, ulubione wśród żydostwa imię, patrz: Brzeziński). Ten wprowadził Gowina w Krąg Apostołów Cambridge. Po inicjacji Gowin wrócił do Polski, w której nadal był .: pod okiem Pełczyńskiego zrzuconego do Polski przed Vincent-REostowskim i przed Henry Czarneckim, w 1988 r. "... przyjechał do Polski z pieniędzmi George’a Sorosa i założył Fundację im. Stefana Batorego.W fundacji działa zresztą do dziś, zasiadając w jej radzie...".  W tej godzinie - Panie prowadź - Całą siłą  - Twoją czeladź.

Jarosław Kaczyński nie ma już najwyraźniej sił życiowych do całowania się publicznego przed kamerami we wieczór wyborczy z bratanicą i ciągle jeszcze żoną po odsiadującym do sprawy mężu Dubienieckim, domniemanym szefie przestępczej bandy, który tym się tylko różni od Plichty, że jeśli Dubieniecka-Kaczyńska zajdzie w ciążę, to on się może spokojnie powiesić, bo wszyscy będą wiedzieć, że nie zaszła ze strażnikiem więziennym, skandalu nie będzie, bo znowu  wrobi jakiegoś niewinnego chłopaka, jak za pierwszym mężem, tak poprzewracane we łbie ma przekabacony neokatechumenat. 

Jarosław Kaczyński może i chciałby zwyczajnie, kawa na ławę, jhak facet z facetem, po chrześcijańsku? Po to przecież poszedł nie proszony, sam od siebie do Smolara, żeby wyłożyć zamiary, jak na spowiedzi księdzu, przed wyborami (pamiętna, szczera obietnica  Kaczyńskiego we Fundacji Batorego, zapowiedzenie wycięcia przez niego po wyborach drobnicy, cienkich finansowo partii (Liga Polskich Rodzin Giertycha, Samoobrona Leppera); wracając do Pełczyńskiego w tym miejscu, dla przypomnienia (Zbigniew), oficera prowadzącego tzw. stypendystów z PRL w randze doradcy Wspólnot Europejskich (wcześniej używana nazwa Unii Europejskiej), to ten prof. Pełczyński specjalizował się...

Wracając zaś do tematu debaty ukrytych żydów pod płotem cmentarza Unii Europejskiej, nie podzielonej jeszcze na A i B dzięki temu chyba tylko, że cały kwadrat Wyszechradzki i Bałkany szczęśliwe, w pełni usatysfakcjonowane wreszcie będą mogły teraz przyjąć z radością do swych uszu z ust Anielskiej Merkel podaną informację, że dała sobie radę i wyrzuciła wszystkie państwa Europy Wschodniej i Południowej (Słowenia, Serbia, Rumunia z Bułgarią, Albania z Kosowem itd.) z bajzlu z uchodźcami, tj. Unii Europejskiej całkowicie już zintegrowanej, z woli masonerii, z milionami przyjętych bez wiz obywatelami państw azjatyckich i afrykańskich, włączonych przez byłą szefową propagandy żydokomunistycznego związku młodzieży FDJ bez rokowań akcesyjnych, kryptosyjonistycznie zaaneksowanych do Europy, której urzędnicy nie będą już musieli co cztery dni udawać się z ciężarówkami akt, tysiącami ton papieru tam i z powrotem z Brukseli do Strasburga wydając na to rokcznie kilkaset milionów euro z polskiej składki unijnej, bo teraz na tę składkę (pensje dla esdeckich darmozjadów pokroju Korwin-Mikke, zrzuci się Afganistan, Syria, Wybrzeże Kości Ogonowej może i Gwadelupa

 

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Janusz-Piechocinski/Co-Piechocinski-chcial-powiedziec-tajemnym-znakiem-PDO216-wystawiajac-MG-GOV-PL-na-posmiewisko-FO-von-Stefan-Kosiewski-CANTO-DCXVI

środa, 14 października 2015
Naga prawda o wojnie żydosko-arabskiej w Palestynie i Na temat prania sie zydow po pyskach Fascynacja Obłędem 346 von SK
 Naga prawda o wojnie żydosko-arabskiej w Palestynie
360° Grade - ISRAEL, NJE TJETER DITE TERRORI, DY SULME TE TJERA NE JERUZALEM 

 

Na temat prania sie zydow po pyskach

Naga prawda o wojnie żydosko-arabskiej w Palestynie i Na temat prania sie zydow po pyskach FO346 Filozoficznie Stefan Kosiewski ZECh 20140711 ZR

Stefan Kosiewski
288 obserwatorów|574 107 wyświetleń
Kręgi rozszerzone  -  20:35
 
Michał Boni, były Minister w rządzie Tuska i aktualnie Poseł
do Parlamentu Europejskiego nie jest z pewnością chłopcem
do bicia dla buca kryptosyjonistycznego. I nie jest także
człowiekiem honoru ukryty żyd, Ozjasz Goldberg, albowiem

taki ma dzisiaj w połysiałej głowie nic więcej ponad to, co miał
od stworzenia świata a ma to do ugrania, ułożone w kartach
tzw. polityki realizowanej przez Górę na Ziemiach Polski
w interesie obcych, antypolskich geszeftów, eksploatujących (...)

http://de.scribd.com/doc/233558622/Na-temat-prania-sie-zydow-po-pyskach-FO346-Filozoficznie-Stefan-Kosiewski-ZECh-20140711-ZR-pdf

sobota, 10 października 2015
gdzie leżą granice szaleństwa... pyta Piotr Cywiński (o Michnika) Kaczyńscy mieli dublerów - Jarosław ujawnia na okładce:
 
...Gazeta utworzona w rezultacie układu zawartego przy okrągłym stole, niby dla przeciwagi  dla trybunoludnych mediów dogorywającej PRL, jako społeczno-polityczny dziennik „Solidarności”, w rzeczywistości okazała się konserwatorem wódczanego porozumienia z Magdalenki.   Kto pamięta fotografie trącających się kieliszkami Lecha Wałęsy i Adama Michnika z generałem Czesławem Kiszczakiem i nie tylko…?
Stefan Kosiewski
288 obserwatorów|570 002 wyświetlenia
Kręgi rozszerzone  -  15:56
 
...Nie wiem, gdzie leżą granice tego szaleństwa, być może jego kres datować się będzie - w co chciałbym wierzyć - 25 października 2015r. Wiem tylko, kiedy się zaczęło: ponad ćwierć wieku temu, gdy zamiast nazwania szubrawstwa po imieniu, zamiast wiwisekcji życiorysów, ukarania sprawców zza biurek za zbrodnie przeciw narodowi, ostracyzmu, postawiono na przeszłości grubą kreskę.

Przyznaję byłem naiwny. Gdy ponad dwadzieścia lat temu, namówiłem do przyjazdu do Polski obecnie prezydenta RFN Joachima Gaucka, wtedy szefa powołanego w Berlinie tzw. „urzędu oczyszczania” (ds. Dokumentacji Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwa byłej NRD), który miał pomóc Niemcom w dokonaniu rozrachunku z okresem komunizmu, sądziłem, że jego wizyta pomoże w podjęciu podobnych kroków w naszym kraju. Myliliśmy się obaj. Zbrodniczy system nie został u nas rozliczony i za ten grzech zaniechania płacimy dziś słoną cenę.

Gdy wiozłem Gaucka moim autem do Warszawy, gdzie mieliśmy spotkanie na Uniwersytecie i nagranie naszej rozmowy w studiu TVP, byliśmy niemal pewni, że - gdzie jak gdzie - ale w Polsce, która zapoczątkowała upadek komunizmu, zbrodnie systemu zostaną przykładnie rozliczone. Ale już pierwsza dyskusja wzbudziła w nas wątpliwości; aulę UW zdominowali ci, którzy przekonywali, że „niemiecki wzorzec” był w naszym kraju niemożliwy do wykorzystania i wręcz niepożądany.

Przez kogo niepożądany? Odpowiedź nasuwa się sama. Główną przesłanką niemieckiej lustracji była chęć odbudowy obywatelskiego zaufania do państwa prawa, przywrócenie wiary w społeczeństwie zdeprawowanym przez komunizm, że nie ma przedawnienia dla zdrady, ani dla nieetycznych zachowań, wiary w czyste ręce ludzi pełniących funkcje publiczne i w autorytety moralne. Nasza, tzw. gruba kreska była rozwiązaniem w istocie bardzo szkodliwym, bowiem niejako programowała późniejsze, jeszcze większe problemy. Bo, czy istnieją dwie miary moralności? Po „wynegocjowanej rewolucji” przy wódce w Magdalence i przy okrągłym stole byli aparatczycy mogli bezkarnie wpisać się w nową panoramę polityczną w naszym kraju. Jak m.in. były sowiecki szpicel, gen. Wojciech Jaruzelski, kreowany przez niektórych na bohatera narodowego, który spokojnie dożył swych dni i pochowany został z honorami należnymi prezydentowi, czy krwawy szef MSW gen. Kiszczak, którego żona już dziś planuje pochować na Powązkach.
Zamiast rachunku sumień, doszło do permutacji ludzi z komunistycznego świecznika w postkomunistycznej Polsce, do zacementowania dawnych układów, w których role sędziów i arbitrów moralności pełnią ludzie dawnego reżimu, łamiący wcześniej życiorysy milionom polskich rodzin i wyniszczający bez skrupułów działaczy niepodległościowego i demokratycznego podziemia. Co gorsza, do nowych czasów przeniesiony został system zależności między sprawującymi władzę i tymi, którzy powinni stać na straży państwa prawa.

Jak na ironię, na naszej scenie politycznej, czy w mediach, obok młodego narybku w Zjednoczonej Lewicy nadal brylują zajmujący eksponowane stanowiska, byli pezetpeerowscy funkcjonariusze, obrońcy i utrwalacze systemu ucisku PRL. Zamiast odbudowy zaufania społeczeństwa do państwa prawa, wiary obywateli w nieuchronność odpowiedzialności za zbrodnie, nikczemność i draństwo, pogłębiło się przekonanie o bezkarności ludzi władzy oraz bezradności obywateli wobec nawet zdemaskowanego publicznie wypaczania demokracji i wszelkich patologii. Nasze społeczeństwo nie jest podmiotem, stało się zinstrumentalizowanym przedmiotem w walce politycznej z użyciem wszelkich sił, środków i chwytów, w tym propagandowych na masowa skalę, co przychodzi tym łatwiej, że ci, którzy rzekomo przegrali, okrzepli, umocnili się i nabrali sił.

Podczas, gdy w Niemczech na najwyższy urząd w państwie wybrany został były szef „urzędu oczyszczania” Joachim Gauck, w wolnej Polsce, co zakrawa na dziejowe kuriozum, po ikonie „Solidarności” Wałęsie objął go były, komunistyczny minister Aleksander Kwaśniewski, zaś posady rządowe byli aparatczycy PZPR i współpracownicy bezpieki (…)

autor: Piotr Cywiński

Dziennikarz, publicysta, reporter i autor książek. Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej. Wieloletni komentator parlamentarny, akredytowany w Bonn, Brukseli i Berlinie, autor licznych wywiadów z szefami rządów państw UE, Komisji Europejskiej i NATO, a także reportaży z krajów Europy, Azji i Afryki, w tym z terenów objętych wojną, m.in. z Bałkanów i Ruandy. W latach 1989-2011 pracował w tygodniku „Wprost”, następnie był komentatorem „Uważam Rze”. Opublikował książki „Sezon na Europę” i „Koniec Europy” (napisane wspólnie z Rogerem Boyesem z „The Times”). Publikuje także w opiniotwórczej prasie zagranicznej. Obecnie jest stałym publicystą-komentatorem tygodnika „Sieci” i portalu wPolityce.pl.
https://groups.google.com/forum/#!topic/sowamagazyn/AC0jYzkyXPw
Von: sowamagazyn@googlegroups.com[mailto:sowamagazyn@googlegroups.com] Im Auftrag von The Office of Representative Leonard Lance
Gesendet: Samstag, 10. Oktober 2015 15:57
An: sowamagazyn@googlegroups.com
Betreff: Autoreply from the Office of Representative Leonard Lance
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/PqU3rqoEXng
Granice szaleństwa. W wokabularzu PO i postkomunistów wróciły takie określenia wobec patriotów jak „podpalacze”, którzy, niestety, „nie zginęli w Smoleńsku”
wpolityce.pl
Nasza, tzw. gruba kreska była rozwiązaniem w istocie bardzo szkodliwym, bowiem niejako programowała późniejsze, jeszcze większe problemy. http://wpolityce.pl/forum/polityka/28-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/131500-granice-szalenstwa-w-wokabularzu-po-i-postkomunistow-wrocily-takie-okreslenia-wobec-patriotow-jak-podpalacze-ktorzy-niestety-nie-zgineli-w-smolensku-komentarze-publikacji#post-4503982Czy ABW to Gestapo FO342 Piotr Cywinski, do solidarnosci z tygodnikiem Wprost ZECh 20140519 ZR Stefan Kosiewski Boze Cialo

Geschrieben von sowa (») 19. 6. 2014 in der Kategorie Presse, gelesen: 506x
sk/stefan-kosiewski.jpg

Zamiast przyjść jak człowiek do restauracji pozasejmowej "Sowa & Przyjaciele" normalne pijany, jakoż to chadzał po Magdalence 1989 r. Dornbaum w Sejmie i powiedzieć, co jeszcze może...

http://sowa.quicksnake.at/Presse/Czy-ABW-to-Gestapo-FO342-Piotr-Cywinski-do-solidarnosci-z-tygodnikiem-Wprost-ZECh-20140519-ZR-Stefan-Kosiewski-Boze-Cialo

https://groups.google.com/forum/#!topic/sowamagazyn/bRomleTOLcY

 Auf sowa.blog.quicksnake.pl gefunden

 magazyn europejski

magazyn europejski
• vor 8 Stunden
Kaczyńscy mieli dublerów - Jarosław ujawnia na okładce: w jego roli aktor Kondrat za śp. Lecha Naimski z KOR-u wiadomosci.onet.p... 3) ...Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i za matki chrzestne idą do kościoła katol. żydoskie bliźniaczki z Getta, ksiądz-patriota dał aryjskie papiery czworgu 5) Cud piąty Jarosław odmawia lojalki, IPN ujawnia dwie wiadomosci.gazeta...

Na Swirskiego PDO210 Ogrod Fraszek von Stefan Kosiewski FO610 by Stefan Kosiewski

https://www.pinterest.com/pin/452752568768667583/

Radio Station magazyn europejski sowa 91 Tracks

  • 91 Tracks
   10,466 Play
   Subscribe to RSS Feed
    
   Multiverse Theater Akt I. HERODY CANTO D Multiverse Theater Akt I. HERODY CANTO D
   Kornhauser do Nobla PDO145 CANTO DXXXVI Kornhauser do Nobla PDO145 CANTO DXXXVI
   Na ptaszka szydzacego PDO144 DXXXV Na ptaszka szydzacego PDO144 DXXXV
   REZERWY ZLOTA PKN39 PDO140 CANTO DXXXII REZERWY ZLOTA PKN39 PDO140 CANTO DXXXII
   Pensja abpa Skworca PKN38 PDO139 c.DXXXI Pensja abpa Skworca PKN38 PDO139 c.DXXXI
   Piersi Kukiza PDO138 HERODY CANTO DXXX Piersi Kukiza PDO138 HERODY CANTO DXXX
   oktawa poswiecenia wianuszka PDO137 529 oktawa poswiecenia wianuszka PDO137 529
   Na Spalonych PDO136 HERODY Akt I. sw. 5. Na Spalonych PDO136 HERODY Akt I. sw. 5.
   STONOGA BLUES PDO135 FO CANTO DXXVII STONOGA BLUES PDO135 FO CANTO DXXVII
   Mosze Kukiz PDO134 CANTO DXXVI Mosze Kukiz PDO134 CANTO DXXVI
   Na Gielzynskiego TW Stefanski PDO133
sobota, 03 października 2015
KATOLIK - Głos Katolickiej Tradycji: Nowa encyklika: Bergoglio wykorzystuje...
Stefan Kosiewski
1 min
 ...posoborowy kościół i jego "papież" są w obozie popleczników jednego rządu światowego, a forsowanie mitu zmian klimatycznych wywołanych przez człowieka jest wygodnym sposobem doprowadzenia do zrealizowania tego celu. http://franciscus.blox.pl/html

Ks. Benedict Hughes CMRI
Artykuł z czasopisma "The Reign of Mary", nr 158, Spring 2015 ( www.cmri.org ) (1)
Tłumaczył z języka angielskiego Mirosław Salawa

... Zobacz więcej

KATOLIK - Głos Katolickiej Tradycji: Nowa encyklika: Bergoglio wykorzystuje koniunkturę na...
glostradycji.blogspot.com|Od: Tomasz Jazłowski

PDO204 Ktorzy pochodza z zydostwa 1,10 List Pawla do Tytusa FO von Stefan Kosiewski ZR604 w Dzien swietych... by Stefan Kosiewski

czwartek, 01 października 2015
Czy Steinmeier kandydatem na kanclerza? Stawia pytanie Gabor Steingart, wydawca gazety Handelsblatt

 W Czeladzi aresztowany (za burmistrza Szalenca) policjant PDO203 FO von Stefan Kosiewski pod zarzutem zabicia zony ZR603

Stefan Kosiewski
288 obserwatorów|564 262 wyświetlenia
Kręgi rozszerzone  -  08:57
 
Jeżeli nie jest się Bogiem, ani szarlatanem, to trudno powiedzieć, jak naprawdę wygląda bombardowanie pozycji Islamskiego Państwa przez Rosjan - zauważa, jak zwykle rozsądnie w porannym przeglądzie  tematów Gabor Steingart, wydawca gazety Handelsblatt wspominając zarazem o głosach ze Stanów Zjednoczonych,  obwiniających Putina o bombardowanie stanowisk opozycyjnych w stosunku do Assada bojowników.

Należy w tym miejscu powiedzieć, że wczoraj Minister Spraw Zagranicznnych Steinmeier równie przytomnie zauważył, że minął równo rok od zawiązania przez Amerykę koalicji militarnej 60 państw, a niestety za dużo efektów pozytywnych działania tej koalicji nie ma.

Steinmeier ma dzisiaj swój dzień na Zgromadzeniu Ogólnym Narodów Zjednoczonych i zapewne zechce wykorzystać ten dzień do umocnienia pozycji najbardziej popularnego w tej chwili polityka w Niemczech - zauważa niemiecki dziennikarz.
Do tego stwierdzenia dorzucić można  jedno krótkie zdanie wyjaśniające Polakom główne przyczyny popularności polityka socjaldemokracji, poza wszystkimi błędami Merkel: tak jak umiał niemiecki minister odciąć się zdecydowanie i z kulturą słowa od żenującej dziecinady współtowarzysza peregrynacji na Majdan, tak dzisiaj należy spodziewać się, że Steinmeier w Nowym Yorku zbierał będzie głosy za przekonaniem, że same tylko działania militarne jednej, czy drugiej koalicji nic dobrego dla wszystkich nie dadzą, poza milionami uciekinierów; trzeba, żeby dołączyła Arabia Saudyjska, Iran , Izrael, inne regionalne siły do wspólnych rozmów pokojowych dla całego Bliskiego Wschodu.
Z wysokiej wieży Frankfurtu nad Menem widzimy w gruzach Strefę Gazy po niedawnych bombardowaniach lotnictwa Izraela i  dlatego w rozmowach tych nie tylko Niemcy mają zapewnione poczesne miejsce ale i Francja, która nota bene wyszła na swoje po sprzedaniu Egiptowi okrętów mistrali budowanych na zlecenie Moskwy.
Mowa ministra Steimeiera winna być punktem zwrotnym w polityce USA, Izraela, Rosji i państw arabskich. Wtedy Frank-Walter Steinmeier będzie mógł być lubianym, szanowanym nie tylko w Niemczech Kanclerzem RFN.

Coś tam jeszcze o Habermasie, stronniku Merkel pisze Steingart, ale proszę nie brać  nikomu za złe, że nie chce czytać o profesorach stronniczych, uzależnionych nałogowo od ambiwalencji niewiast na stanowiskach politycznych, jak na marginesie zauważając: taka np. niemiecka koleżanka Simoniaka, której pracę doktorską (65 stroniczek pismem rozrzuconym) przejrzał ktoś ostatnio pod względem złodziejstwa cytatów i nawet nie sprzeczała się, bo przecież było to przepisdywanie przed 25 laty, zatem poprosiła uczelnię od której stopień naukowy dostała, ażeby się zainteresowano tą jej pracą. Kanclerz Uniwersytetu (w Niemczech odpowiednik rektora) natychmiast powołał kilkuosobowy zespół rzeczoznawców. Skandalu zatem nie będzie, odejdzie jedna z drugą z urzędu i tyle.

A w Polsce? Kiedy wreszcie jakaś partia wpisze do swojego programu wyborczego lustrację tych tzw. naukowców chociażby pod względem kompetencji zawodowych? Bo mieliśmy niedawno dra Gowina, który przygotowywał reformę  Ministerstwa Sprawiedliwości, a czy on czasem nie ma tego stopnia od kolegi z Wydztiału Teologicznego? Czy z Wydziału stosunku moralności katolickiej do księży pedałów i pedofili krytych przez Bergoglio, który w samolocie publicznie postawił pytanie: kim ja jestem, żeby podwładnych w zarządzanej przeze mnie instytucji osądzać?  
Taki ze żyda przemytnik z Piemontu.
Kanzlerkandidat Steinmeier?

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/6c794ojPW9X


W Czeladzi aresztowany policjant PDO203 FO von Stefan Kosiewski pod zarzutem zabicia zony ZR603 Magazyn Eur...

by SOWA magazyn europejski

http://sowa.quicksnake.at/so-ist-das-Leben/W-Czeladzi-aresztowany-za-burmistrza-Szalenca-policjant-PDO203-FO-von-Stefan-Kosiewski-pod-zarzutem-zabicia-zony-ZR603

poniedziałek, 21 września 2015
na żywo Polska - USA To zdjęcia dwóch braci, obaj utonęli. Jeden miał 3 lata, drugi 5 l.
 

To zdjęcia dwóch braci, obaj utonęli. Jeden miał 3 lata, drugi 5 l.

Koszmar: aby zdjęcie było bardziej efektowne, zwłoki dziecka ułożono w innym miejscu niż znaleziono (via )
Eingebetteter Bild-Link
 

 
Polska

Polska

$teamsInfo.secondTeam.name

USA

3:1
 
Pierwszy set 17:25 Drugi set 25:19 Trzeci set 25:23 Czwarty set 25:15

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/puchar-swiata-w-siatkowce-2015-mecz-polska-usa-na-zywo/6knqbhStefan Kosiewski
46 min · Frankfurt nad Menem

Trzeci set 13:13 - REMIS w trzecim secie

Puchar Świata w siatkówce 2015: mecz Polska - USA na żywo
Mecz Pucharu Świata siatkarzy 2015. Spotkanie Polska - USA rozpocznie się w poniedziałek 21 września o godz. 10:10 w hali Yoyogi National Gymnasium w...

https://twitter.com/sowa/status/645910173912014848

poniedziałek, 14 września 2015
Wiceszef Sztabu Wyborczego PSL wydał za Prezydium Zarządu Województwa Świętokrzyskiego PSL oświadczenie i kandydatkę Stanioch

Wiceszef jednego ciała partyjnego wydaje oświadczenie za drugie ciało partyjne, żeby naruszyć Ustawę o ochronie danych osobowych członka partii nieuczciwie zwalczanej przez konkurencję używającą organów państwa (CBA) do naruszania kampanii wyborczej antypolskimi prowokacjami Kieleckimi, które owocują m.in. wystawianiem oświadczeń nie posiadających cech dokumentu, a zatem nie ważnych, potwierdzających plotki o wrobieniu Małgorzaty Stanioch jeśli nie przez konkurencyjne żydostwo, to przez wroga wewnętrznego w partii, który bżydko pcha się do żłoba w Senacie na miejsce po obżydliwie wrobionej koleżance Giertycha in spe.


Oświadczenie Wojewódzkiego Sztabu Wyborczego PSL w Kielcach

Z zaskoczeniem przyjęliśmy informację o zatrzymaniu Pani Małgorzaty Stanioch. Nie znamy żadnych faktów, przyczyn zatrzymania oraz późniejszych skutków.

Na chwilę obecną Prezydium Zarządu Województwa Świętokrzyskiego PSL w Kielcach zdecydowało o czasowym zawieszeniu Małgorzaty Stanioch w prawach członka PSL, do czasu wyjaśnienia sprawy.

Na wypadek potwierdzenia przekazanych w mediach informacji, wystąpiliśmy z zapytaniem do delegatury PKW w Kielcach o możliwość i procedurę wycofania kandydatury Małgorzaty Stanioch w październikowych wyborach parlamentarnych.

Liczymy na szybkie wyjaśnienie sytuacji.

Data dodania: poniedziałek, 14 września 2015r.
wersja do druku 
 
Galeria zdjęćhttp://www.jarubas.pl/item/1396-oswiadczenie-wojewodzkiego-sztabu-wyborczego-psl-w-kielcach

israel

"... Czytajcie i przekazujcie ten tekst dalej. Nie możemy pozwolić sobie na istnienie wroga wewnętrznego, nie ma tolerancji dla istnienia lobby, które uzurpuje sobie prawo do władzy nad nami i pracuje przeciwko naszej niepodległości..."

http://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/uwaznie-czytaj-a-przezyjesz-szok-100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske/

 

Stefan Kosiewski PDO188 Do Przew. Zarzadu Regionu Slasko-...

http://shoud.io/18663

 

Przewodniczący ZR Sląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność Kol. Dominik Kolorz Szanowny Panie, Drogi Kolego, występuję do Pana o zwrot majątku przysługującego mi tytułem posiadania od 1981 r. umow...

 

 

Antykomunisci wszystkich krajow laczcie sie PDO186 Przeciw z...

http://shoud.io/1865 2   Polska może przyjąć 120 tysięcy uchodźców, z górą dziesięć razy więcej, niż przewiduje plan pomocowy Brukseli, który przedstawił dzisiaj Szef Komisji Jean-Claude Juncker. http://sowa.quicksnake.cz/Stefan-Kosiewski/Antykomuni...

 

 

 

Obys cudze dzieci uczyl nie Polskie Dziecko przed wyborami P...

http://shoud.io/18651

 

 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego 185 Fascynacja Obłędem Rozdział o stowarzyszeniach i tzw. organizacjach pozarządowych w Polsce po Magdalence; Owsiak, Fundacja B...Aug
30

Jaroslaw Kaczynski przelamuje opłatkiem opory z Kwaśniewskim przed wyborami, bo z Gierkiem nie szło; bp. Wielgus na swieczniku przed Wigilią, z prawej. Zdjęcia użytkownika Rafal Gawronski & I love Kielce


Rafal Gawronski
 
Ładne fotki ma  Rafał w albumie;
 
mały otwór przesłony daje zawsze dużą głębię 
ostrości

No, tak, ale kto to o tym dziś jeszcze pomyśli
w dobie cyfryzacji, administracji i
dygitalizowania wszystkiego, co tylko 
popadnie w ręce autochtona fotografa?
 

Ja mam prezydenta Niemiec, socjaldemokratę
Rau, jeszcze ze złotą spinką, śp. przy krawacie; 
 
Tu konsul chyba ciałem Kwaśniewskiego przesłonił;

Ile to roboty dla komuny z mlekiem matki wyssanej?


 I już po herbacie/ gleich in Polen.

Różne ma się pamiątki; tu np. z albumu opozycji antykomunistycznej w PRL-u, 

1977 r na 3 dni przed Wigilią, czyli moimi urodzinami:

Takie ciekawe niektórzy mieli życie, dzieki Bogu, w nieciekawych czasach.

Zdrowy Tercet Egzotyczny: Gen. Skrzypczak, Rafal Gawronski i solistka K.K., której się nie dekonspiruje (w obliczu zaistniałych wypadków)

Written by sowa (») yesterday at 22:10 in category intelligence, read: 9×
intelligence/gg-image277-1.jpg
 
...Mija już 3 miesiąc jak oficjalnie generał obecnie polityk złożył doniesienie o tym, że żydzi chcą go zamordować jeżeli nie kupi ich uzbrojenia. Teraz to taki przymus dla Polaków albo kupujesz albo giniesz. Jedynie tusk wybrał inny wariant: on nic nie kupuje aby go nie posadzono o korupcję, on tylko sprzedaje Polskę wraz z Polakami żydom. read on


  

Ja mam prezydenta Niemiec, socjaldemokrate Rau, jeszcze ze zlota spinka, śp. przy krawacie von Stefan Kosiewski

Geschrieben von sowa (») heute um 09:48 in der Kategorie Antiquitäten
 
sk/amaze-bischof-herodenspiel-kosiewski-collage2.jpg

Stefan Kosiewski ·
Uniwersytet Sląski
Powinni mu dać deputat sierocy z Brukseli po matce i pochodzenie po ojcu, z Mazowsza.
24 sierpnia 1989 roku namaszczony przez Kiszczaka w Magdalence Tadeusz Mazowiecki został pierwszym żydokomunistycznym premierem w Polsce, który oficjalnie wyznawał katolicyzm. Zasłynął z tego, że zasłabł z wrażenia, zanim jeszcze w ogóle zaczął. Wcześniej aktywny w żydokomunistycznej dywersji w Kościele Katolickim uczeń Bolesława Piaseckiego, agenta Smierszu i KGB (...). http://sowa.quicksnake.org/.../Stefan-Kosiewski...
Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 12 września 2015 05:54
  

http://sowa.quicksnake.at/Antiquitten/Ja-mam-prezydenta-Niemiec-socjaldemokrate-Rau-jeszcze-ze-zlota-spinka-p-przy-krawacie-von-Stefan-Kosiewski

Opublikowano 30th August 2013, autor:piątek, 11 września 2015
Michał Mikołaj Walkowski: Jestem nacjonalistą z Pomorza (19 lat), który sporo zrobił dla lokalnego środowiska narodowego.

https://twitter.com/sowa/status/642403082249367556

Zdjęcie użytkownika Fundacja im. Romana Dmowskiego
 • Michał Mikołaj Walkowski i 8 innych osób lubią to
Fundacja im. Romana Dmowskiego "POLMEDIA" zaktualizował(a) swoje zdjęcie profilowe.
12 lipca ·
Zdjęcie użytkownika Fundacja im. Romana Dmowskiego

https://www.facebook.com/Fundacja-im-Romana-Dmowskiego-POLMEDIA-502115366630198/timeline/

14 min. temu
czy zarejestrowal Pan fundacje?
Witam. Jest zarejestrowana. Dlaczego Pan pyta?

- dlaczego nie podaje Pan tego ani na stronie internetowej, ani na fejsbuku?

 • Patriotica

czy Leszek Bubel jest współ- udziałowcem w tym geszefcie pseudonarodowym?

Pan jest Koliber,
dlaczego robi Pan geszeft na Narodowcach?

-
1) Nie mamy strony internetowej. 2) Gdyby Pan raczył wpisać nazwę naszej fundacji chociażby w Google, to znalazłby Pan informacje o jej rejestracji. 3) Nie znam Leszka Bubla. 4) Nie jestem KoLibrem i wypraszam sobie pomówienia o rzekomej chęci zarobku na narodowcach. Jestem nacjonalistą z Pomorza, który sporo zrobił dla lokalnego środowiska narodowego. Za to Pana działań nie kojarzę. Pozdrawiam.
 • Działacz w: Narodowy Pruszcz Gdański, Kierownik w: Patriotica i Bloger w: Salon24.pl
 • Uczęszczał do: I LO Gdańsk
  Rocznik 2015
 • Mieszka w: Pruszcz Gdański
  Z: Pruszcz Gdański
 • Liczba członków rodziny: 6
  • Katarzyna Katia Krawczenko
  • Walkowski Adam
  • Wanda Walkowska
 • Telefony
  +48 514 177 952
 • Poczta elektroniczna
 • Adres
  • ul. Tysiąclecia 10 m. 31
  • 83-000 Pruszcz Gdanski, Poland
Jakub Żak
 
7 listopada 2014 · ·
 

Z: Jakub Żak, Karolina Helmin-Biercewicz, Robert Pomirski i Michał Mikołaj Walkowski, w: Gdynia.


 • Michał Walkowski

 • Fundacja im. Romana Dmowskiego "POLMEDIA"

 • PatrioticaNarodny pochod za zivot 20150911 Magazyn Europejski SOWA Polska moze przyjac 120 tys. uchodzcow by SOWA magazyn europejski

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 26
| < Listopad 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Tagi
mysowa's Videos auf Dailymotion
stat4u Nasza Czeladź