Kategorie: Wszystkie | żydokomuna | Artysta | Biskup | Journalist | Poeta | ZNAKI | ofiary
RSS
sobota, 05 marca 2011
Lenin miał pochodzenie żydowskie
Written by sowa (») today at 14:27 in category communists,

Share3
kommunisten/vladimir-ilyich-ulyanov-lenin-1895-police-mugshot-mug-shot.jpg

Lenin miał 25 lat kiedy popadł w konflikt z prawem w 1985 r. Lenin und sein jüdischer Urgroßvater - Kultur - sueddeutsche.de - Lenin miał pochodzenie żydowskie

sueddeutsche.de — Lenina pradziadek nazywał się Mosze Blank i miał 2 synów: Izrael i Abel, córką Izreala (po przejściu na prawosławie zmienił imiona na Aleksander Dmitrijewicz) była Maria Aleksandrowna (po matce żydówka - rodzice: Johann Gottlieb Großschopf i Anna Estedt), matka Włodzimierza Iljicza Uljanowa 1 min ago

Dugg by mysowa

http://sowa.quicksnake.org/communists/Lenin-mia-ydowskie-pochodzenie
piątek, 04 marca 2011
Exxon - Amerykański koncern zatruje wody gruntowe w Polsce jak w Niemczech i w USA. Pyrrusowy gaz łupkowy
Radio Bez Cenzury
Grupa otwarta

Friday, Mar 04, 2011

Od nagłej i niespodziewanej śmierci z powodu gazu łupkowego. Gawęda, mówi: Stefan KosiewskiDownload this episode (9 min)  

Wiosenne wypalanie trawy w skrzynkach na balkonie jest zajęciem o wiele bardziej bezpiecznym, niż wydobywanie ze skał ukrytych głęboko w ziemi gazu łupkowego przy pomocy wciskania w te skały tysięcy ton trujących chemikaliów. Przed wypalaniem traw i wyciskaniem piegów brudnymi rękami przestrzegają wszystkie media w Polsce, a nikt nie mówi o tym, że należało by się komuś po łapach za udzielenie amerykańskim koncernom w ciemno zezwolenia na zbójecki proceder, przy którym rabowanie za Gierka węgla metodą na zawał to tylko pestka z owocu zakazanego.

Pora chyba zapytać rządzących: co wyście zrobili w tym czasie, kiedy uwaga całej Polski skupiona została na największej żałobie w historii parlamentarnej opozycji w Sejmie? W tym czasie, kiedy jedni zajęci byli identyfikowaniem zwłok swoich najbliższych Ministerstwo Środowiska udzieliło Amerykanom koncesji na poszukiwanie i rozpoznawanie złóż gazu łupkowego w Polsce.

Ani Ministerstwo Ochrony Środowiska ani żadna partia, czy Liga Kobiet w Polsce nie poinformowały dotychczas Narodu Polskiego o tym, że technologia sprowadzona z Ameryki do Europy spowodowała już zatrucie wód gruntowych w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech a wkrótce przyniesie także w Polsce zwiększenie liczby osób umierających na raka, zapadających na białaczkę.

Tymczasem trzeba Polakom wiedzieć, że "fracking" to metoda, która uwalniając gaz powoduje zanieczyszczenie wód gruntowych m.in. rtęcią i benzolem, które dla człowieka są śmiertelnymi truciznami. Zanieczyszczenie to jest zaprogramowane, wpisane z góry w koszt wydobycia gazu i osiągnięcia zamierzonego zysku, jak zaplanowane przez Gierka były tąpnięcia w Zagłębiu i na Sląsku oraz wywołane nimi pęknięcia ścian budynków, szkody widoczne na powierzchni oraz skryte przed okiem ludzkim pod ziemią po zawaleniu pustych komór po wybranych pokładach węgla.

Mówię o tym do Mikołaja Rozbickiego, który z kolegami robi w internecie Radio Bez Cenzury gromadzące na blogach redaktorów jak dotąd wypisy z dzieł wszystkich na temat tzw. zamachu w Smoleńsku, autorstwa m.in. byłego szefa Młodzieży Wszechpolskiej oraz wiedzę innych ludzi tego samego typu na temat Tesli, HAARP i masonerii, bo chciałbym przy okazji przypomnieć, że Radiem bez cenzury była za mojej durnej i chmurnej młodości w głębokim PRL-u Rozgłośnia Polska Radia Wolna Europa w Monachium, a ja nie śniłem przecież wtedy, że kiedykolwiek wyjadę na Zachód, bo byłem już karany i odmówiłem spotkania z kierownikiem Biura Paszportowego w Będzinie; wolałem nie jechać na zakładową wycieczkę na Węgry, niż chodzić na rozmowy po cywilu.
 
Marzyłem zatem zawsze o wolności dla mojego Narodu, lecz nie śniłem o tym, że dane będzie mi w przyszłości nie tylko mówić latami do mikrofonu tej zagłuszanej rozgłośni ale jeszcze i taka rozkosz, jak  zasiadanie samotnie w czytelni biblioteki radia pośród książek i czasopism w językach Europy Wschodniej, bo niemieckie tudzież angielskie książki i gazety w czasach, kiedy nie było jeszcze internetu, miałem pod ręką w dzielnicowej bibliotece we Frankfurcie nad Menem.
 
Zaś dla młodzieży w Polsce zrobiło się po Magdalence tak lekko, że nikt już nie wyrzuca za politykę z prywatnych uczelni i można mówić śmiało całą prawdę o żydach, jeśli komuś życie z teściową niemiłe.
 
Możecie według uznania wykorzystać ten plik, ale nie przywłaszczajcie sobie, proszę prawa do tego, co stanowi w nim moją własność intelektualną; jak zrobił to wczoraj z innym plikiem Antoni Gut, były działacz Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego z Warszawy. Bowiem ja nic więcej własnego na tym świecie nie mam poza tym, co w głowie. Nie dorobiłem się także niczego na prywatyzacji, bo nie chodziłem w stanie wojennym na Wybrzeżu po kominach, lecz musiałem uchodzić z kraju, gdyż Prokuratura z Katowic chciała mnie za byle co wsadzić, a mecenas Kurcyusz, który swojej żonie kazał gasić światło w pokojach, które oposzczała, żeby go mniej kosztowało, powiedział mi w oczy: to jest Zemsta, co oni chcą z Panem zrobić. 
 
Byłem młody i głupi, lecz nie tak głupi, żeby dać im się przymknąć. Wolałem wyjechać, uciec, zdradzić - jak mówi Lech Wałęsa o tych wszystkich innych, którzy nie mogli liczyć na Nobla i woleli wyjechać z paszportem w jedną stronę także i po to, żeby zmądrzeć i dopiero potem zamilknąć, lub szeroko otwierać usta, bowiem gawęda jest przepiękną, staropolską formą; tak oto gawędząc o skrzynkach na balkonie chciałbym Ci, Mikołaju zdradzić, że wczoraj widziałem będąc na spacerze przeraźliwie białe przebiśniegi oraz żółte, jaskrawe kaczeńce, a potem, wieczorem w pierwszym programie niemieckiej telewizji znowu mówili o różnych szkodach wywołanych wydobywaniem gazu tą diabelską metodą, więc wklejam link poniżej wiodący do audycji, na której "fracking" ukazany został obrazkowo, więc tak samo jak i do obrony doktoratów w Polsce nie trzeba znać języków, żeby zaskoczyć, w czym rzecz.

 

Dzisiaj we Wilnie Kaziuki; za wstawiennictwem królewicza modlimy się i pracujemy dla Ojczyzny. 
Z Panem Bogiem
 
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski.
http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20110304_1126-721560.mp3
 
Videos
Erdgas-Rohrleitung

 • Mikołaj Rozbicki A chciałbyś o tym opowiedziec na antenie radia? Zadzwoń do nas w poniedziałek, albo napisz do mnie - mikolajrozbicki@vp.pl - bo nie znamy tematu
  18 godz. temu ·
 • Mikołaj Rozbicki nie bardzo rozumiem co napisałeś...:) W poniedziałek jest audycja Czas Dla Was - możecie wówczas zadzwonić z Waszym tematem i opowiedziec o nim. Zadzwoń do nas i powiesz o tym wydobywaniu gazu
  18 godz. temu ·
http://sowa.mypodcast.com/201103_archive.html

http://sowa.quicksnake.org/Radio-PLUS/Exxon-Amerykaski-koncern-zatruje-wody-gruntowe-w-Polsce-jak-w-Niemczech-i-w-USA-Pyrrusowy-gaz-upkowy
czwartek, 03 marca 2011
Popieram polskie porty; ostrzegałem w Katolickim Tygodniku Społecznym "Ład" 5.9.1992 r.
Written by sowa (») yesterday at 10:44 in category Auto - Bahn - Porty - EU-Führerschein, read: 28×

Gdańsk/ Danzig

Stefan Kosiewski sowa-frankfurt@t-online.de 2011-02-25 21:26:22

O tym, co jest dla Polski planowane, ostrzegałem w Katolickim Tygodniku Społecznym "Ład", m.in. nr. 27(405) z 5.9.1992 r.

Natomiast trzy lata później, w 1995 r. powstał dwunasty park narodowy w Niemczech: Der Nationalpark Unteres Odertal jako część polsko-niemieckiego projektu mającego na celu ochronę przyrody. Zaś chodziło o to krótko mówiąc , żeby po Odrze w okolicach Szczecina nie mogły się poruszać statki klasy europejskiej (1350 ton, 80 metrów długości i 4,5 m szerokości, o zanurzeniu 2,5 m), bo jeśli w Niemczech są inne drogi wodne, a były plany ich rozbudowy, to trzeba było tylko polsko-niemieckie pogranicze zapuścić, żeby zarosło i zdziczało, a spławna rzeka żeby się zamuliła i przestała istnieć jako konkurencja dla planów, o których głośno naówczas mówiło się w Niemczech, że do Pragi w Czechach dopływać będą, po pogłębieniu Łaby, statki o zanurzeniu 2,5 metra, czyli takie jakie trzeba, żeby dopływały. Polski interes narodowy nie leżał i nie leży w działaniu na cudzą korzyść.

Tymczasem wszystkie rządy w Polsce od 1944 roku, a nie tylko od 1989, działają na rzecz cudzych interesów. Mocni i bezwzględni upokarzają na tym świecie i czynią sobie powolnymi słabszych ludzi; kto dzisiaj pamięta o tym, w jaki to sposób i po co Związek Sowiecki dokonywał na Polsce korekty powojennych granic? A sens "polityki pojednania" realizowanej przy udziale polskich terenów włączonych do niemieckiego Parku Narodowego w Bad Muskau?

Realizuje się projekty i robi interesy (nie tylko narodowe) tam, gdzie są pieniądze i ludzie, którzy pragną tych pieniędzy. W Niemczech np. wydano od 1996 roku 1,8 mln EURO na projekt ekologiczny zasiedlania jesiotra w rzekach wpadających do Bałtyku i Morza Północnego . Do ubiegłego roku nie było w tych rzekach ani jednego jesiotra. 25 kwietnia 2005 r. przyleciało z Kanady na lotnisko do Frankfurtu nad Menem 20 (słownie: dwadzieścia) dojrzałych sztuk. Do końca 2008 roku planuje się jeszcze wydać 800 tys. EURO na popieranie wodnych drapieżników, w rejonie Dolnej Odry.

Po stronie niemieckiej niepotrzebnie puszczają ostatnio nerwy i zgłaszane są obawy, ujawniane irytacje: nowy polski minister nie jest znowu aż taki młody, żeby nie kumał w czym rzecz: dobrze jest, jak ryba bierze. I jak jeszcze przy tym jest.

Stefan Kosiewski Frankfurt nad Menem, 1 czerwca 2006  http://lad.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?55899  (...) Panie Premierze,

w oparciu o specjalne instrukcje od października 2010 roku urzędy skarbowe przeprowadzają kontrole w firmach działających na terenie portów Szczecin i Świnoujście, precyzyjnie nakierowane na wysokość zastosowanej stawki VAT.

W efekcie oczekuje się zapłaty zaległego podatku i karnych odsetek za lata 2008, 2009 i 2010. To prosta droga do bankructwa przedsiębiorstw i utraty kolejnych miejsc pracy na Pomorzu Zachodnim.

Informujemy Pana, że nie godzimy się na dalsze odwracanie Polski od Morza. 

Z poważaniem 

http://www.takdlaportow.pl

środa, 02 marca 2011
Rex Stratton: Lech Klekot to talent światowej klasy!
Rex Stratton

Nie zawsze jestem w stanie uczestniczyć w grupach. I cieszył się jednak malarstwo i pamiętać, że to talent światowej klasy! pokój
 Rex
http://www.myspace.com/inmyoblivion

Galerie | ART | Lech KLEKOT

nastavení
 
Witam
Rex Stratton - 6:16 - 5 autorów - 4 odpowiedzi

Lech Klekot
69 zdjęć |   http://www.myspace.com/mysowa
wtorek, 01 marca 2011
O wyższości jednych żydów nad drugimi Kurier Chicago
Geschrieben von sowa (») heute um 17:54 in der Kategorie Der Bischof,

Sdílet
vaticano/chazarska-republika-anielskiej-cierpliwosci-narodu-polskiego.jpg
Kurier Chicago opublikował paszkwil przedkładający jednych żydów nad drugim, nieżyjącym abpem Zycińskin.  Gloryfikacja Rydzyka, Bendera i Nowaka kosztem nieżyjącego już biskupa jest odwracaniem kota ogonem w aspekcie przypowieści o dobrym Indianinie.

Wycinamy z tego kilkukolumnowego a obżydliwego g(..)na podpisanego: Michał Zgroza-Trąbalski tylko mały kawałek do ew. badań nad współpracą kleru z diabłem upostaciowionym w strukturach szatańskiej Służby Bezpieczeństwa.
 
 
----- Original Message -----
Sent: Tuesday, March 01, 2011 3:30 PM
Subject: arcyklamca
http://sowa.quicksnake.de/Der-Bischof/TW-Filozof
piątek, 25 lutego 2011
+ Jerzy Nowosielski. Pogrzeb odbędzie się w Krakowie w sobotę 26 lutego 2011 r.
Written by sowa (») today at 23:25 in category Yes - Poland,
  Share
 

vii-nie-kradnij-du-sollst-nicht-stehlen/nowosielski/1956-17.jpg

Kradzież z włamaniem do domu Jerzego Nowosielskiego. W dniu 23 lutego 2011 roku Krakowska Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do domu zmarłego w dniu 21 lutego 2011r., profesora Jerzego Nowosielskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że przestępstwo zostało dokonane w okresie od wczesnego popołudnia w dniu 22 lutego do godz. 9:15 w dniu 23 lutego 2011 r. W wyniku włamania skradziono kilkanaście obrazów...

Photogallery | VII

Nie kradnij - Du sollst nicht stehlen fotogalerie

http://malopolska.policja.gov.pl/node/730 31 - 571 Kraków, ul. Mogilska 109, tel.: 12 61 54 000, faks: 12 61 54 012, poczta@malopolska.policja.gov.pl
Pogrzeb Jerzego Nowosielskiego odbędzie się w Krakowie w sobotę.
Artysta  


http://sowa.quicksnake.co.uk/Yes-Poland/Jerzy-Nowosielski-Pogrzeb-odbdzie-si-w-Krakowie-w-sobot-26-lutego-2011-r

poniedziałek, 21 lutego 2011
Tak MSZ promuje Chopina: antypolska prowokacja żydowska korporacji gieremka (ratka sikorskiego)
 • Nasza Czeladź antypolska prowokacja żydowska korporacji gieremka (ratka sikorskiego)

 • Ch…, k… i "cweloholokaust" Tak MSZ promuje Chopina - Stolica
  www.tvnwarszawa.pl
  Miał promować Fryderyka Chopina w niemieckich szkołach, ale zamiast do uczniów, trafił do magazynu. Komiks za 30 tys. euro powstał za pieniądze ambasady w... kilka sekund temu · ·

wulgarny żargon żydowskiej antykultury w Polsce

To 23-letnia żydówka Maya Rostowska,  która robi za doradcę Radka Sikorskiego w MSZ, chociaż nie ma żadnego wykształcenia,  córka ministra Rostowskiego, który najpierw został mianowany członkiem rządu Donalda Tuska, a dopiero potem wystąpił o przyznanie mu obywatelstwa RP, bo legitymował się paszportem brytyjskim tak samo jak Radosław Sikorski, który pod wpływem nacisków opinii publicznej wystąpił po nominacji na ministra RP o zrzeczenie się brytyjskiego obywatelstwa, ale nie wiadomo, jak ostatecznie zaopiniowały jego prośbę tajne służby Zjednoczonego Królestwa i czy była urzędowa odpowiedź Wielkiej Brytanii na prywatny wniosek ministra RP.

środa, 02 lutego 2011
Prymas Polski stanowczo przeciwko hienom żydopolitycznym i żerowaniu na ofiarach Smoleńska
 • Nasza Czeladź‎-
  Ja codziennie się modlę za te ofiary wielkiego nieszczęścia, i tak też
  się będę modlił. Tylko proszę pamiętać, że nie pójdę na żadne
  upolitycznienie tego, bo to jest niegodne ofiary tych ludzi. Jeżeli ktoś
  będzie chciał to upolitycznić, to zatracił ducha chrześcijańskiego -
  powiedział prymas podczas konferencji prasowej.
wtorek, 25 stycznia 2011
Dr. Milek, politykierstwo na korzyść Jarosława Kaczyńskiego, a szkodliwe dla Niemiec, Polski i Rosji,


 
                                                25 stycznia 2011
Pan Dr. Bogdan Miłek
Przewodniczący Towarzystwa Przyjaciół Niemiecko-Izraelsko-Polskich w Saarbrücken
 
 
Szanowny Panie,
 
Z przykrością muszę Pana poinformować, że Kolegium Redakcyjne postanowiło nie skorzystać z nadesłanej propozycji ze względu na trudności w zrozumieniu sensu uprawianego przez Pana środowisko politykierstwa szkodliwego dla Niemiec, Polski i Rosji, a mającego na celu jedynie mataczenie w celu mówienia fałszywego świadectwa na korzyść Jarosława Kaczyńskiego (dla ciekawskich patrz w google: milek, organizacje, saarbruecken).

To jest grzech w Kościele Katolickim, takie dawanie fałszywego świadectwa.


Natomiast gdyby Pan robił wciąż jeszcze za Prezesa Towarzystwa Higieny Psychicznej i utrzymywał wciąż jeszcze stosunki organizacyjne ze swoją Małżonką, która też jest Dr. w tym towarzystwie psychiatrycznym, to gdyby miał Pan jakieś wizyty polityków żydowskich z Polski u siebie w domu, to zapraszamy do nas do wód. Mamy tu po sąsiedzku Wiesbaden, Bad Soden i Bad Nauheim.


Z poważaniem
Magda Hanß
Polnisches Kulturzentrum e.V.
 
Polski Ośrodek Kultury jest zarejestrowaną sądownie reprezentacją Polaków zamieszkałych we Frankfurcie nad Menem i Landzie Hesja, prowadzącą działania statutowe o zasięgu ogólnofederalnym. VR 11226 Amtsgericht Frankfurt am Main Steuernummer 47 250 9479.


----- Original Message -----
To: "Stefan KOSIEWSKI" <sowa-frankfurt@freenet.de>
Sent: Tuesday, January 25, 2011 1:56 PM
Subject: Goraca prosba

Szanowni Panstwo
przesylamy Panstwu nasz - wydaje nam sie - wyzny komunikat , wraz z
jego tlumaczeniami na jezyki : angielski , francuski , rosyjski i
niemiecki -. z prosba o rozpropagowanie go w mediach i w srodowiskach
opiniotworczych.
Pozdrawiam serdecznie
dr med. Bogdan Milek
Komisja Obrony Dobrego Imienia Polski i Polako
w,
Polskie Towarzystwo Medyczne w Niemczech


Komisja  d/s Obrony                                  
Dobrego Imienia Polski i  Polaków

Dr med. Bogdan Miłek                                      
Käthe-Kollwitz-Str. 12
66787 Wadgassen / Niemcy

Tel. 0049 – 170 – 830 – 2367
Fax 0049 – 6898 – 299697
E-mail: bogdan.dr.milek@t-online.de
 
Drogi Bogdanie,
 
przysłałeś załączoną informację m.in. do mnie i do Stefana Niesiołowskiego pisząc do Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, że zajmujesz się Ty i szereg innych, wymienionych przez Ciebie w internecie osób rzekomo obroną dobrego imienia Polski i Polonii.
 
Nie wiem, czym Wy się tak naprawdę zajmujecie i nic mnie to nie obchodzi, bo ja wiem, że tak samo jak: Piękno, Dobro i Prawda nie potrzebuje obrony, tak samo Dobre Imię Polski i Polaków obejdzie się bez waszego wsparcia.
 
Podajecie jeszcze w załączonym piśmie nazwisko konsultanta ze strony Ambasady RP i upowszechniacie jego adres internetowy:  Lesniak Witold - konsultant ze strony Ambasady RP - witold.lesniak@botschaft-polen.de
 
To ja chciałbym niniejszym zauważyć, że właśnie w tym wczorajszym piśmie, które wysłałeś do wiadomości:
 

Pan Prezydent Lech Kaczyński
Pan Premier Donald Tusk
Kluby Poselskie Sejmu RP

 

przedstawiasz siebie i inne działające z Tobą w porozumieniu osoby jako jakąś rzekomą Komisję d/s Obrony Dobrego Imienia Polski i Polaków, a przecież ja nie jestem Niemcem a w synagodze goszczę tylko czasem na babińcu, to dlaczego ty mnie lekceważąco i niegrzecznie odpowiadasz, na zgłoszoną grzecznie prośbę, że nie masz na to głowy, ani czasu, żeby stawać w obronie Polski i Polaka:

http://de.groups.yahoo.com/group/sowa/message/821 ?

 

Od kiedy to mądry i wykształcony na doktora człowiek bierze się za Sprawę, do której nie ma głowy i jeszcze swoją osobą innym ludziom głowę zawraca?

(...)


agenci tajnych służb rozbijają Polonię w Niemczech
sobota, 22 stycznia 2011
Masoneria jest na szczytach władzy
ORDO AB CHAO (Order by Chaos)
| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tagi
mysowa's Videos auf Dailymotion
stat4u Nasza Czeladź