Blog > Komentarze do wpisu
Jak sprawa Igora? Min. Błaszczak, PiS, Frasyniuk @MSWiA_GOV_PL WYROK ZA HANDEL KOBIETAMI Konrad Materna lider KOD-Kapeli

SOWA Magazyn Europejski

Przed chwilą 

Min. Błaszczak, PiS, Frasyniuk
https://gloria.tv/audio/ueoSCi8qPKnY1R2d7LrMkKe2w

Jak sprawa Igora?
Krystian D.‏ @kolofm 12 Std.vor 12 Stunden
https://twitter.com/sowa/status/874125985846841344

w ramach zadymiania sprawy przehandlowania Magdaleny Zuk

magazyn europejskiDu hast dir diesen Pin auf „Sitwa żydowska w Polsce“ gemerkt.

Skrył się za draniami, kpami, cynikami, wódz sobie sam. Stukają darami, pukają czołami, on – car, król i pan. REFREN: Strach, strach, rany boskie! Strach, strach rany boskie! Dokąd prowadzisz ten kraj? plus.google.com/... WYROK ZA HANDEL KOBIETAMI - Konrad Materna, lider KOD-Kapeli został skazany na 6,5 roku za kierowanie grupą przestępczą, która nie miała nic wspólnego z przehandlowaną na śmierć Magdaleną Zuk

Skrył się za draniami, kpami, cynikami, wódz sobie sam. Stukają darami, pukają czołami, on – car, król i pan.  REFREN: Strach, strach, rany boskie! Strach, strach rany boskie! Dokąd prowadzisz ten kraj? https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/VdGEQ4YxzoT  WYROK ZA HANDEL KOBIETAMI - Konrad Materna, lider KOD-Kapeli został skazany na 6,5 roku za kierowanie grupą przestępczą, która nie miała nic wspólnego z przehandlowaną na śmierć Magdaleną Zuk

https://www.pinterest.de/pin/452752568780485220/

sowasowa on Twitter

“@kolofm @MSWiA_GOV_PL https://t.co/vv4f0k6Qb1 czy celem działania rasistowskich, żydomasońskich, kryptosyjonistycznych i apartheidowych rządów jest poprawa życia?”

twitter.com https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/1308548815865422

 

Stefan Kosiewski
 
POLEN
4 m

WYROK ZA HANDEL KOBIETAMI - Konrad Materna, lider KOD-Kapeli został skazany na 6,5 roku za kierowanie grupą przestępczą, która nie miała nic wspólnego z przehandlowaną na śmierć Magdaleną Zuk przez mafię z udziałem "drugiej", "trzeciej" i czwartej" osoby w Polsce, którą chce odwiedzić w lipcu 2017 Prezydent Stanów Zjednoczonych Trump, żeby przekazać Kaczyńskiemu w samo południe, w jasnym słońcu (por.: Camus, Obcy) taśmę z nagraniem ostatniej rozmowy satelitarnej braci żydoskich: Kain i Abel
https://www.kod-mazowsze.pl/koncert-kod-kapeli-harendzie/

Wyrok jest nieprawomocny, dlatego Sitwa z układu z Magdalenki zadymia sprawy: zamordowania Magdaleny Zuk i Igora Stachowiaka dodatkowymi okolicznościami:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lider-kod-kapeli-skazany-za-handel-kobietami/jxx7yzl

Na 6,5 roku pozbawienia wolności skazał dziś krakowski Sąd Okręgowy Konrada M., oskarżonego o kierowanie grupą przestępczą zajmującą się handlem kobietami. W procesie oskarżonych było 15 osób; sąd uznał winę wszystkich oskarżonych. Jak podawały media, Konrad M. to muzyk, lider KOD-Kapeli, uczestniczącej w manifestacjach Komitetu Obrony Demokracji.
52
https://www.pinterest.de/pin/452752568780485220/

Zarzuty aktu oskarżenia dotyczyły handlu ludźmi, sutenerstwa i działania w zorganizowanej grupie przestępczej, która w latach 2004-2006 zwerbowała blisko 100 kobiet i zmuszała je do pracy we Włoszech i w Grecji w nocnych klubach dla mężczyzn. Według prokuratury, na czele grupy zajmującej się handlem kobietami stał Konrad M.

Sąd uznał winę Konrada M.; przyjął w wyroku, że w ramach swojej działalności zwerbował on co najmniej 93 kobiety, a kilka usiłował zwerbować, i skazał go na karę łączną 6,5 roku pozbawienia wolności.

Sześcioro kolejnych oskarżonych również zostało skazanych na bezwzględne kary pozbawienia wolności w wymiarze: 5 lat; 4 lat i 2 miesięcy; 3 lat i 8 miesięcy oraz 3 lat i 6 miesięcy. Pozostałych ośmioro oskarżonych usłyszało wyroki od roku do dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na kilka lat próby, dozór kuratora i grzywny.

Proces toczył się z wyłączeniem jawności. Z powodu utajnienia procesu dziennikarze mogli wysłuchać jedynie sentencji wyroku, bez jego uzasadnienia. Wyrok jest nieprawomocny, stronom przysługuje apelacja.

Konrad M. nie stawił się na ogłoszenie wyroku do sądu. Jego obrończyni nie chciała komentować wyroku.

Akt oskarżenia Konrada M.

Według aktu oskarżenia, Konrad M. za pośrednictwem ogłoszeń w mediach oraz przez internet oferował kobietom dobrze płatną pracę hostess, reklamujących alkohole w renomowanych restauracjach, znajdujących się w atrakcyjnych miejscowościach we Włoszech i Grecji. Dopiero na miejscu kobiety dowiadywały się, że ich praca będzie polegała na świadczeniu usług seksualnych.

Od kandydatek wymagano jedynie, by miały od 18 do 30 lat oraz by dobrze się prezentowały; nie wymagano znajomości języków greckiego czy włoskiego. Do kwestionariusza zgłoszeniowego kobiety były zobowiązane dołączyć zdjęcie twarzy oraz sylwetki, by można je było wstępnie zweryfikować.

Kobiety, które przeszły weryfikację, były zapraszane do firmy Konrada M. w Warszawie na jednodniowe szkolenie, podczas którego uczono je podstawowych zwrotów po włosku lub po grecku. Pouczano także, by zabrały elegancki wieczorowy strój, w którym mogłyby reklamować dobre alkohole w renomowanych restauracjach. W trakcie szkolenia zapewniano, że praca nie ma żadnych aspektów seksualnych.

Na koniec szkolenia Konrad M. zawierał z nimi umowę, w której zobowiązywał się, że dopełni wszelkich starań, by mogły zdobyć dobrze płatną pracę i by zalegalizowano ich pobyt. Kobiety podpisywały tzw. deklaracje wekslowe, na wypadek, gdyby odmówiły podjęcia pracy na miejscu.
Werbowaniem kobiet zajmowały się cztery firmy w całej Polsce

Następnie kobiety przewożone były na własny koszt do Włoch lub Grecji, gdzie rezydentka kierowała je do nocnych klubów. Dopiero na miejscu dowiadywały się, że ich praca będzie polegała na świadczeniu usług seksualnych. Kobiety znajdowały się w trudnej sytuacji, ponieważ nie miały pieniędzy, nie znały języka, nie miały zalegalizowanego pobytu ani prawa do pracy.

Organizatorzy procederu wykorzystywali ponadto podpisane przez kobiety weksle i straszyli, że będą zmuszone je wykupić za znaczną kwotę, której nie miały. W większości kobiety podejmowały więc pracę. Tylko niewielka część z nich - przy pomocy rodzin lub znajomych - uciekła i wróciła do Polski.

Według ustaleń prokuratury, członkowie grupy za pracę jednej kobiety otrzymywali dziennie do 10 euro.

Wśród 15 oskarżonych w wieku od 24 do 67 lat znajdowało się dziewięć kobiet. W większości są to osoby z wyższym wykształceniem, w tym lekarz i aktor, oraz włoski pośrednik. Werbowaniem kobiet zajmowały się cztery firmy w całej Polsce.

W toku śledztwa trzy osoby przyznały się do winy i wyraziły skruchę. Pozostali, w tym Konrad M., nie przyznali się do winy.

Proces w tej sprawie rozpoczął się w sierpniu 2011 r. Prawie wszyscy obrońcy domagali się, by także odczytanie aktu oskarżenia było utajnione. Jedynie obrońca oskarżonego o kierowanie grupą przestępczą Konrada M. wnosił o dopuszczenie jawności na czas składania wyjaśnień przez jego klienta. Oskarżony bowiem czuje się niewinny i chciałby zdementować pojawiające się na jego temat nieprawdziwe informacje - uzasadniał.

https://www.kod-mazowsze.pl/czarny-walc-kod-kapela/

Na nagraniu z demonstracji Frasyniuk pytany przez policjanta o imię i nazwisko odpowiada: – Jan Kowalski. Ja przeżyłem cztery lata, bo tamta władza miała w dupie prawo. Ta władza ma tak samo; w dupie prawo. Też mam w dupie prawo.
Władysław Frasyniuk miesięcznica kontrmanifestacjaPolicjant ponownie prosi Frasyniuka o podanie imienia i nazwiska.
Frasyniuk: – Jan Józef Grzyb
Policjant nie daje za wygraną: – Proszę o podanie prawdziwego nazwiska.
Frasyniuk: – A skąd pan wie, że „Jan Józef Grzyb” nie jest prawdziwe?
Policjant: – Bo koledzy krzyczeli „Zostawcie Władka”.
Frasyniuk: – A to jest pseudonim konspiracyjny...

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Boguslaw-Homicki/WYROK-ZA-HANDEL-KOBIETAMI-Konrad-Materna-lider-KOD-Kapeli-skazany-na-6-5-roku-w-ramach-zadymiania-sprawy-przehandlowania-Magdaleny-Zuk

Je suis Frasyniuk – KOD Mazowsze

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/VdGEQ4YxzoT
poniedziałek, 12 czerwca 2017, kultur

Polecane wpisy

mysowa's Videos auf Dailymotion
stat4u Nasza Czeladź